Kobieta - dramat

Artykuły - Dramat (15)

 • Rodzinny dramat

  Rodzinny dramat

  Cameron Douglas (31) za handel narkotykami został skazany na pięć lat więzienia. Jego ojciec Michael Douglas (65) jest zrozpaczony. "To moja wina!" - mówi.
 • Dramat udanego dziecka

  Dramat udanego dziecka

  "Dramat udanego dziecka" to poruszające studium toksyczności rodziców i opiekunów, którzy swoim dzieciom zapewnili (pozornie) szczęśliwe dzieciństwo w pędzie do doskonałości i nieustannych sukcesów.
 • Termopile polskie w Teatrze Nowym

  Termopile polskie w Teatrze Nowym

  25 marca w Teatrze Nowym w Łodzi odbędzie się premiera spektaklu "Termopile polskie. Misterium na tle życia i śmierci księcia Józefa Poniatowskiego" w reżyserii Andrzeja Marii Marczewskiego.
 • Humor, dramat, przygoda i zabawa

  Humor, dramat, przygoda i zabawa

  "Fantastyczna czwórka" jest ekranizacją komiksowej serii wydawnictwa Marvel, którą często nazywa się "najlepszym komiksem na świecie". Bohaterami opowieści jest czwórka kosmonautów - Reed Richards, Sue Storm, jej młodszy brat Johnny oraz Ben Grimm - którzy w efekcie nieudanego eksperymentu z promieniowaniem kosmicznym, nabywają nadludzkich mocy.
 • Weekend w kinie

  W ten weekend na ekrany polskich kin trafią trzy produkcje: od dawna oczekiwana "Zemsta Sithów" - najnowsza część "Gwiezdnych wojen" George'a Lucasa, amerykański dramat o zamachu na Nixona "Zabić prezydenta" oraz niemiecki dramat "Edukatorzy".
 • Weekend w kinie

  W ten weekend na ekranach polskich kin zadebiutuje aż sześć produkcji: trzy przebojowe amerykańskie komedie - "Miss Agent 2: Uzbrojona i urocza", "Be Cool" oraz "Pacyfikator", a także francuski dramat obyczajowy "5x2", film akcji "13 Dzielnica" i koreański thriller wojenny "R-Point".
 • Weekend w kinie

  "Dom latających sztyletów" - widowiskowa produkcja chińskiego reżysera Zhanga Yimou, kameralna opowieść "Lato miłości" Pawła Pawlikowskiego, amerykański dramat sensacyjny Sydney'a Pollacka "Tłumaczka", przygodowa "Sahara" oraz brytyjski film biograficzny "Peter Sellers: Życie & śmierć" trafią w ten weekend na ekrany polskich kin.
 • Weekend w kinie

  Musical "Upiór w operze", węgierski film "Kontrolerzy", amerykańska komedia sensacyjna "Ocean's Twelve: Dogrywka" oraz hiszpański dramat "Tajemnica Galindeza" - to tytuły, które w piątek, 14 stycznia, zadebiutują na ekranach polskich kin.
 • Forum: Rozwód

  Rozwód - dla jednych dramat dla innych wyzwolenie. Zazwyczaj jest jedynie formalnym rozwiązaniem już od dawna martwego związku.
 • Weekend w kinie

  Romantyczna komedia "Dziewczyna z sąsiedztwa", "Aleksander" Olivera Stone'a - monumentalna biografia macedońskiego wodza, amerykański dramat "Dom z piasku i mgły" oraz irański film "Deszcz" - to obrazy, które debiutują na ekranach polskich kin w pierwszy weekend nowego roku.