Sport - dowód

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Dowód (Film (2005)[Proof] Reż.John Madden) ,

Artykuły - Dowód (6)

 • Beckham wierny Manchesterowi United

  Beckham wierny Manchesterowi United

  Były kapitan piłkarskiej reprezentacji Anglii i gracz Los Angeles Galaxy David Beckham dał dowód lojalności wobec Manchesteru Utd. Wyjawił, że nie wyobraża sobie wypożyczenia do innego klubu Premier League Evertonu w przerwie w rozgrywkach amerykańskiej MLS.
 • Boenisch odebrał polski paszport i dowód osobisty

  Boenisch odebrał polski paszport i dowód osobisty

  Sebastian Boenisch, który w sobotę zadebiutował w biało-czerwonych barwach, w poniedziałek na krótko opuścił zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji przed meczem z Australią w Krakowie i w Gliwicach odebrał polski paszport oraz dowód osobisty.
 • Sejm uchwalił nowelę ws. kar za złamanie zakazu stadionowego

  Sejm uchwalił w piątek nowelizację ustawy o imprezach masowych, która wprowadza sankcje karne za złamanie zakazu stadionowego; zmiana skraca też okres przechowywania zapisu z kamer, jeśli nie jest on potrzebny jako dowód.
 • Pudzianowski twarzą bitwy pod Grunwaldem

  Mamy kolejny dowód na ogromną popularność Mariusz Pudzianowskiego! Najsilniejszy człowiek świata będzie twarzą obchodów 600-lecia bitwy pod Grunwaldem - informuje oficjalna strona internetowa "Pudziana" (www.pudzian.pl).
 • Na Cracovię bez identyfikatorów!

  Na Cracovię bez identyfikatorów!

  Już od najbliższego meczu z BOT GKS Bełchatów identyfikatory nie będą warunkiem koniecznym do wejścia na stadion Cracovii. Teraz wystarczy zakupić bilet w kasie oraz okazać dowód tożsamości zawierający nr. PESEL oraz zdjęcie.
 • "Wielki dowód odwagi UEFA"

  "Wielki dowód odwagi UEFA"

  Ogłoszenie wyniku wyboru organizatora piłkarskich mistrzostw Europy 2012 roku mistrz olimpijski, świata i Europy w chodzie Robert Korzeniowski przyjął podczas gali w warszawskiej hali na Bemowie ze łzami w oczach.