Muzyka - dostęp

Artykuły - Dostęp (8)

 • Odetną piratom dostęp do internetu?

  Odetną piratom dostęp do internetu?

  Rząd Wielkiej Brytanii zastanawia się nad nową karą dla internautów nielegalnie ścigających pliki z sieci.
 • "DJ jest pracownikiem fizycznym"

  "DJ jest pracownikiem fizycznym"

  DJ Twister to niezwykle zapracowany człowiek. Nagrywa mixtape'y, współpracuje z MC, producentami, a do tego niemal cały czas jest w trasie po klubach naszego pięknego kraju, gdzie serwuje ludziom niesamowitą mieszankę czarnych brzmień. O różnych twarzach DJ-ingu, bądź co bądź esencjonalnym elemencie hip hopu, przeczytacie w jego rozmowie z Kamelito.
 • Nowości w MELO.PL!

  Nowości w MELO.PL!

  Z początkiem lutego br. użytkownicy należącego do INTERIA.PL sklepu muzycznego MELO.PL zyskali dostęp do 100 tys. zagranicznych utworów z katalogu jednej z największych na świecie wytwórni - Warner Music. Dzięki temu możecie już legalnie kupować nagrania m.in. Red Hot Chili Peppers, A-ha, Alanis Morisette, Erika Claptona, Phila Collinsa, Craiga Davida, Prince'a, R.E.M i Roda Stewarta.
 • Internetowy klub Donniego Vie

  Internetowy klub Donniego Vie

  Donnie Vie, amerykański wokalista znany z chicagowskiej grupy Enuff Z'nuff, pokazuje, że Internetu nie tylko nie należy się bać, ale nawet można go z pożytkiem dla siebie wykorzystać. Zamiast walczyć z nielegalnym ściąganiem plików mp3 Donnie stworzył tzw. The Vie Club.
 • Michael Jackson: Telewizyjny szał trwa

  Michael Jackson: Telewizyjny szał trwa

  Już wkrótce w kolejnej amerykańskiej stacji telewizyjnej pojawi się program, w którym będzie można podejrzeć prywatne życie Michaela Jacksona. Tym razem widzowie uzyskają dostęp do osobistych materiałów wideo piosenkarza.
 • Westlife: 20 dolarów za dostęp do strony

  Westlife: 20 dolarów za dostęp do strony

  Członkowie irlandzkiej grupy Westlife narażą się chyba na falę krytyki ze strony swych fanów. Już niedługo zaczną bowiem pobierać opłatę w wysokości 20 dolarów za dostęp do ich oficjalnej internetowej strony.
 • Nowe internetowe przedsięwzięcie Petera Gabriela

  Nowe internetowe przedsięwzięcie Petera Gabriela

  Peter Gabriel jak wiadomo nie jest zwolennikiem praktyk stosowanych przez serwis Napster. Jednak rozumiejąc ogromne zapotrzebowanie fanów na dostępność muzyki w Internecie, przyczynił się do powstania serwisu, którego abonenci za niewielką opłatą będą mieli dostęp do legalnej muzyki.
 • Metallica odpuści Uniwersytetowi Yale

  Metallica odpuści Uniwersytetowi Yale

  Przedstawiciele Yale nie staną przed sądem. Metallica wycofała pozew przeciwko tej uczelni, po otrzymaniu zapewnienia, że administratorzy sieci uniwersyteckiej zablokują studentom dostęp do witryny Napster.com.