Film - dostęp

Artykuły - Dostęp (8)

 • Polacy chcą darmowej platformy TVP

  Polacy chcą darmowej platformy TVP

  Aż 83 proc. Polaków popiera uruchomienie przez TVP nieodpłatnej platformy cyfrowej, a 81 proc. badanych uważa, że ułatwi ona dostęp do telewizji cyfrowej w naszym kraju - wynika z badania opinii publicznej przeprowadzonego przez TNS OBOP.
 • Koniec darmowej platformy TVP?

  Koniec darmowej platformy TVP?

  Dostęp do uruchomionej kilka tygodni temu satelitarnej platformy Telewizji Polskiej staje się coraz bardziej utrudniony. Operator zdecydował się od piątku, 9 października, na kodowaną emisję niektórych kanałów m.in. TVP Sport czy TVP HD.
 • Ruszy darmowa platforma TVP?

  Ruszy darmowa platforma TVP?

  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem satelitarna platforma Telewizji Polskiej (bez dodatkowych opłat) może ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Prezes TVP zapowiada, że jakość sygnału i dźwięku ma być lepsza od tego co oferują platformy już dostępne na rynku.
 • Afery z napisami ciąg dalszy

  Afery z napisami ciąg dalszy

  Jak zapobiec powtórce akcji policji wymierzonej w Napisy.org? Wystarczy stworzyć "rodzinne zasoby", do których dostęp będą mięli wyłącznie zarejestrowani, teoretycznie znający się nawzajem użytkownicy.
 • Spielberg udostępnia swoje archiwum

  Spielberg udostępnia swoje archiwum

  Amerykański reżyser Steven Spielberg ("Lista Schindlera", "Monachium") udostępnił berlińskiemu Free University dostęp do materiałów wideo, będących w posiadaniu jego Fundacji Shoah. To ogromne wideo-archiwum, zawierające około 52. tysięcy świadectw osób, ocalałych z holokaustu.
 • "Star Wars Trilogy": Polskie wydanie

  "Star Wars Trilogy": Polskie wydanie

  Klasyczne "Gwiezdne wojny" po raz pierwszy na DVD! 4-dyskowe wydanie "Star Wars Trilogy" zawiera wszystkie trzy klasyczne filmy - "Gwiezdne wojny" , "Imperium kontratakuje" i "Powrót Jedi" (odświeżone i poddane obróbce cyfrowej z nową ścieżką dźwiękową 5.1 Surround EX) oraz dysk bonusowy, z ponad czterema godzinami dodatków. Kolekcja debiutuje na rynku 21 września.
 • Disney atakuje w Internecie!

  Disney atakuje w Internecie!

  Wytwórnia Walt Disney Pictures zgodziła się na udostępnienie wielu filmów ze swojej oferty amerykańskim kinomanom, ściągającym pliki z Internetu. W tym celu zostało zawarte porozumienie z potentatem na rynku sieciowej kinematografii - serwisem Movielink.
 • America Online i kino klasy B

  America Online i kino klasy B

  Firma America Online sprawiła nie lada gratkę miłośnikom filmów, nie tylko tych klasycznych. AOL uruchomiła bowiem darmowy, szerokopasmowy dostęp internetowy do skarbnicy dzieł kategorii B. Przedsięwzięcie zorganizowano we współpracy z serwisem MovieFlix.com.