Nowe Technologie - dostęp

Artykuły - Dostęp (327)

 • Ipla w telewizorach BRAVIA oraz PlayStation 3

  Ipla w telewizorach BRAVIA oraz PlayStation 3

  Sony Poland i ipla poinformowały o nawiązaniu współpracy, dzięki której widzowie mają dostęp do największej legalnej bazy materiałów VOD na platformie BRAVIA Internet Video oraz PlayStation 3 dostępnej w urządzeniach Sony.
 • Darmowe iPhone'y na Facebooku

  Darmowe iPhone'y na Facebooku

  Firma Sophos ostrzega użytkowników Facebooka przed krążącymi w serwisie wiadomościami, według których nasi znajomi otrzymali darmowe iPhone'y.
 • Groził ojcu pobiciem, bo zabrał mu klawiaturę

  Groził ojcu pobiciem, bo zabrał mu klawiaturę

  Rodzice zdecydowali się zawiadomić o wszystkim wolską komendę. Gdy po raz kolejny ich syn, nie panując nad swoim zachowaniem, groził ojcu pobiciem i zniszczył mienie w mieszkaniu. Wszystko dlatego, że rodzice odcięli mu dostęp do komputera.
 • Office 2010 za darmo dla organizacji pozarządowych

  Office 2010 za darmo dla organizacji pozarządowych

  Najnowszy Microsoft Office 2010 w polskiej wersji językowej jest już dostępny dla organizacji pozarządowych w ramach programu "Microsoft dla non-profit".
 • W Szwecji rusza dostawca internetu dla piratów

  W Szwecji rusza dostawca internetu dla piratów

  Szwedzka Partia Piratów prowadzi beta-testy usługi zapewniającej dostęp do szerokopasmowego internetu osobom "prześladowanym" przez rząd i organizacje zarządzania prawami autorskimi. Sieć ta ma gwarantować anonimowość wszystkim zainteresowanym.
 • Sklep iTunes splądrowany przez hakerów

  Sklep iTunes splądrowany przez hakerów

  Internetowy sklep z aplikacjami iTunes padł ofiarą bardzo sprytnego oszustwa. Ataku na stronę Apple nie dokonał jednak przeciętny haker, lecz osoba, który dobrze znała się na rzeczy.
 • Biometryczne karty w banku Pekao SA

  Biometryczne karty w banku Pekao SA

  W banku Pekao SA. wdrożono mechanizmy biometryczne, które umożliwiają użytkownikom internetowej platformy transakcyjnej banku logowanie się do systemu i autoryzację zleceń na podstawie odcisków palców.
 • Ćwierć wieku Wi-Fi

  Ćwierć wieku Wi-Fi

  Dziś mija dwadzieścia pięć lat od wydarzenia, które zapoczątkowało erę bezprzewodowego internetu. 24 maja 1985 roku amerykańska Federalna Komisja Łączności podjęła decyzję zezwalającą na nielicencjonowany dostęp do pasma radiowego, co utorowało drogę do opracowania standardu 802.11 technologii Wi-Fi i innych technologii bezprzewodowych.
 • Blueconnect Max - internet bez limitów

  Blueconnect Max - internet bez limitów

  Tak Tak, jako pierwszy na komórkowym rynku pre-paid, wprowadza dostęp do mobilnego internetu przy zryczałtowanej opłacie. Dzięki Blueconnect Max (od 19 maja 2010 roku) klienci Tak Tak i Tak Tak Fon będą mogli swobodnie korzystać z internetu w komórce bez obawy o koszty.
 • Polskie biblioteki z szybkim internetem

  Polskie biblioteki z szybkim internetem

  Już 2,5 tys. bibliotek publicznych w Polsce ma dostęp do szybkiego internetu. Podłączenie placówek do sieci jest realizowane w ramach Programu Internetyzacji Bibliotek Publicznych - informuje MSWiA.