mobtech - dostęp

Artykuły - Dostęp (123)

 • Windows Phone 7 - mobilny system Microsoftu

  Windows Phone 7 - mobilny system Microsoftu

  Firma Microsoft zaprezentowała nowy system operacyjny dla urządzeń mobilnych - Windows Phone 7. W system wyposażone będzie dziewięć nowych telefonów, które do sprzedaży trafią w ostatnim kwartale tego roku. Telefony Windows Phone 7 będą dostępne u ponad 60 operatorów z 30 krajów,
 • Kuszą darmowym internetem

  Kuszą darmowym internetem

  Kto nie chciałby korzystać z darmowego dostępu do internetu? Zbliżają się wybory samorządowe, a wraz z nimi mnożą się obietnice, np. darmowego internetu dla wszystkich.
 • Płatne aplikacje Android Market dostępne w Polsce

  Płatne aplikacje Android Market dostępne w Polsce

  Polscy użytkownicy urządzeń z systemem Android w ciągu dwóch najbliższych tygodni zyskają dostęp do płatnych aplikacji w usłudze Android Market. Oznacza to szerszy wybór aplikacji użytkowych, poprawiających produktywność, aplikacji społecznościowych czy gier.
 • Garmin nüLink! 1695 - nawigacja z dostępem do sieci

  Garmin nüLink! 1695 - nawigacja z dostępem do sieci

  Garmin International zapowiedział wprowadzenie nüLink! 1695 - przenośnego urządzenia nawigacyjnego z 5-calowym ekranem dotykowym, które oferuje kierowcom dostęp do usługi Garmin's nüLink!, w tym łącza do serwisów internetowych.
 • Nokia stawia na nowego Symbiana

  Nokia stawia na nowego Symbiana

  Podczas konferencji Nokia World zapowiedziano wprowadzenie rodziny smartfonów z nową wersją platformy Symbian. W skład gamy produktów Symbian wejdą trzy nowe smartfony Nokia E7, Nokia C7 i Nokia C6 oraz zapowiedziana wcześniej Nokia N8.
 • Potężny smartfon - LG Optimus Z

  Potężny smartfon - LG Optimus Z

  LG Electronics wprowadza na rynek najnowszy model telefonu z serii LG Optimus. Smartphone Optimus Z (LG-SU950/KU9500) oparty jest na najnowszej wersji systemu operacyjnego Android 2.1 firmy Google.
 • W 2015 roku internet dla wszystkich

  W 2015 roku internet dla wszystkich

  W przyszłym roku kończy się kadencja Anny Streżyńskiej na stanowisku prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Jeśli wszystko ułoży się zgodnie z planem, w 2015 roku każdy Polak będzie miał dostęp do internetu.
 • Internet w komórce na wakacje

  Internet w komórce na wakacje

  Podczas wakacyjnego urlopu, opalając się na plaży lub chodząc po górach, zazwyczaj jesteśmy z dala od komputera. Większość z nas posiada jednak telefon komórkowy, a dzięki temu dostęp z każdego miejsca do ulubionych serwisów czy poczty e-mail. Którą opcję internet w komórce wybrać na wakacje?
 • Powszechny dostęp do internetu

  Powszechny dostęp do internetu

  17 lipca wejdzie w życie ustawa o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych. Celem ustawy jest zapewnienie powszechnego dostępu do telekomunikacji, w tym do szerokopasmowego internetu.
 • Wakacyjna komórka od LG

  Wakacyjna komórka od LG

  LG wprowadza na polski rynek najnowszy telefon komórkowy - LG Bali (LG GM360). Telefon wyposażony został w nowoczesny aparat fotograficzny, bezpośredni dostęp do serwisów społecznościowych oraz Bluetooth 2.1 z profilem A2DP.