Motoryzacja - dostęp

Artykuły - Dostęp (7)

 • Sprawdzimy auto w internecie!

  Od 17 czerwca każdy kupujący używany samochód będzie miał dostęp do Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Będzie mógł tam sprawdzić, czy na pewno dane z jego dowodu rejestracyjnego są prawdziwe, a auto nie jest kradzione.
 • Polska motoryzacja na dnie?

  Polska motoryzacja na dnie?

  Rozmowa z Pawłem Kosmalą, byłym członkiem Zarządu FSO
 • Lancia z internetem

  Lancia z internetem

  Włoski producent samochodów - Fiat Auto wspólnie z firmą komputerową 3Com, przedstawili nową koncepcję samochodu, który wyposażony jest w bezprzewodową technologię sieciową klasy enterprise firmy 3Com.
 • Nagroda dla Carmana

  Podczas Wielkiej Gali Teleinfo, na Zamku Królewskim w Warszawie, Prezes Zarządu firmy Carman Polska odebrał statuetkę za zajęcie drugiego miejsca w rankingu Teleinfo. Ranking dotyczył wyłonienia najlepiej zinformatyzowanych instytucji i przedsiębiorstw. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom teleinformatycznym Carman Polska zajął drugie miejsce w kategorii handel i usługi. Pierwsze miejsce w tej samej kategorii zajęło Makro Cash & Carry, a trzecie miejsce zajął Geant Polska.
 • Czterodrzwiowe coupe Mazdy

  Czterodrzwiowe coupe Mazdy

  Mazda ogłosiła, że jej najnowszy pojazd - sportowe coupe wyposażone w nowoczesny silnik rotacyjny niebawem wejdzie do produkcji. RX-8, bo taką nazwę otrzymał omawiany samochód, jest udoskonalonym projektem prototypowego modelu RX-Evolv, zaprezentowanego przed dwoma laty. Po raz pierwszy świat ujrzał go na tegorocznym salonie samochodowym w Detroit i po niecałym roku już wiadomo, że auto wejdzie do produkcji. Mazda RX-8 to czteroosobowe coupe, w którym nawet pasażerowie tylnego siedzenia nie mają problemu z zajęciem miejsca. Dostęp do wnętrza ułatwia czterodrzwiowe nadwozie z parą ukrytych tylnych drzwi. Zobacz DUŻE ZDJĘCIE Mazdy RX-8.
 • Thesis dla wygodnych

  Thesis dla wygodnych

  Fiat ogłosił, że na 71 Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie odbędzie się światowa premiera Lancii Thesis - nowego modelu flagowego włoskiej marki. Thesis, następca Kappy, jest dużą, luksusową limuzyną przeznaczoną dla najbardziej wybrednych klientów, ceniących sobie komfort, moc i kontrolę luksusowego samochodu, mimo, iż często sami są jedynie pasażerami. Dla ich wygody Lancię Thesis wyposażono w skórzane obicia wewnątrz pojazdu, klimatyzację oraz zapewniono miejsce do pracy z systemem komunikacyjnym, mającym dostęp do internetu i innych światowych mediów.
 • Multimedia w samochodzie

  Multimedia w samochodzie

  Firmy Blaupunkt oraz Microsoft Corporation ogłosiły, że będą w przyszłości współpracować w dziedzinie systemów operacyjnych do aplikacji multimedialnych i telematycznych. Wiadomo bowiem, że podobnie jak w przypadku komputerów osobistych, również oprogramowanie w samochodowych systemach multimedialnych będzie oferować coraz nowsze funkcje i usługi. Umożliwiać to będzie użytkownikom dostęp do zastosowań takich jak: cyfrowe radio, nawigacja, e-mail, Internet, e-commerce oraz usługi informacyjne WAP.