Dorota Zawadzka

Synonimy:
superniania,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Dorota Zawadzka (32)

 • Dorota Zawadzka stawia na sport. Najważniejsze są lekcje WF-u

  Dorota Zawadzka stawia na sport. Najważniejsze są lekcje WF-u

  Od prawie dwóch miesięcy zajęcia szkolne odbywają się zdalnie. Spora grupa dzieci spędza czas jedynie w domu przed ekranami laptopów, telewizorów i smartfonów. O zdrowie najmłodszych obywateli Polski niepokoi się "Superniania". "Odmrażanie szkół powinno zacząć się od lekcji WF-u" – napisała na Twitterze Dorota Zawadzka.
 • Premier ostatecznie: Sześciolatki pójdą do szkoły

  Premier ostatecznie: Sześciolatki pójdą do szkoły

  Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty, zgodnie z którym we wrześniu 2014 r. obowiązkiem szkolnym objęte zostaną sześciolatki urodzone w pierwszej połowie 2008 r. - Mamy determinację, by to wprowadzić - powiedział premier Donald Tusk.
 • Sama śliczność nie wystarczy

  Sama śliczność nie wystarczy

  Superniania. Znana w całej Polsce pogromczyni niesfornych maluchów. Choć jest powszechnie znana z programów TVN, zawsze wolała drugą stronę ekranu. Choć jest specjalistką od małych dzieci, my pytamy ją tylko o dorosłych.
 • Jak urodzić i nie zwariować? Superniania uspokaja.

  Jak urodzić i nie zwariować? Superniania uspokaja.

  Wiele mam wie doskonale, że tytułowe pytanie jest wielce zasadne. Próbuje na nie odpowiedzieć szalona komedia w reż. Kirka Jonesa "Jak urodzić i nie zwariować". Film, zainspirowany bestsellerowym poradnikiem dla przyszłych rodziców "W oczekiwaniu na dziecko" (autorstwa Heidi Murkoff), oglądać będziemy na ekranach od 22 czerwca.
 • Superniania: To szkodliwy program

  Superniania: To szkodliwy program

  Trzeba przyznać Superniani, że jest superodważna! Na swojej stronie internetowej skrytykowała program "Surowi rodzice", stacji, w której sama pracuje. Czy będą konsekwencje?
 • Jak została nianią Polaków?

  Jak została nianią Polaków?

  "Jak zostałam nianią Polaków" - wbrew pozorom nie jest to kolejny poradnik o wychowaniu, a raczej lekcja życia, którą Dorota Zawadzka odebrała sama. W wywiadzie-rzece Zawadzka opowiada o swoich lękach, pasji i politycznym zacięciu.
 • Jak wychować rodziców?

  Jak wychować rodziców?

  Dorota Zawadzka opowiada o swoich sposobach na dzieci, dorosłych i... udany związek.
 • Uczy, jak radzić sobie z dziećmi

  Uczy, jak radzić sobie z dziećmi

  - Moje dziecko mnie nie słucha. Nie chce jeść. Nie chce spać. Jest nie takie, jakbym chciała, żeby było - słynna Superniania wylicza główne problemy, jakie rodzice mają z dziećmi. Jak sobie z nimi poradzić, zobaczymy w programie "Na kłopoty Zawadzka".
 • Na kłopoty... Superniania

  Na kłopoty... Superniania

  Najsłynniejsza niania w Polsce wraca z nowym programem. Tytułem "Na kłopoty Zawadzka" nawiązuje do znanego serialu i sugeruje, że nie ma dla niej spraw nie do załatwienia.
 • Dorota Zawadzka- Biografia

  Polska pedagog i psycholog rozwojowy, znana z programu telewizyjnego "Superniania". Urodzona 30 listopada 1962 roku.

Filmy - Dorota Zawadzka (4)

 • Dorota Zawadzka: Podczas urlopu rodzice nie mają czasu na rozmowę i zabawę z dziećmi

  Wyjazd na wakacje z dziećmi powinien być nie tylko czasem relaksu, lecz także okazją do szczerej rozmowy, rozwiązywania problemów i nadrobienia zaległości wychowawczych. Często jednak rodzice zabierają na urlop swoje problemy prywatne i zawodowe, są zestresowani i nie mają ochoty na wspólną zabawę. Relaks nierzadko zapewnia im alkohol, a dzieci są pozostawione same sobie. – Czasem mam takie wrażenie, że trochę im te dzieci przeszkadzają w ich wypoczynku – mówi Dorota Zawadzka, psycholog rozwojowy. – Zabierają ze sobą pociechy na urlop, po czym mówią: „Idźcie się bawić, dajcie nam święty spokój”. Rodzice są bardzo niecierpliwi, bardzo często słyszę krzyki, widzę przemoc wobec nieletnich, i psychiczną, i fizyczną. To nie tak powinien wyglądać urlop rodzinny.
 • Wzruszenie i emocje: paraolimpijczycy wrócili do kraju

  Niepełnosprawni sportowcy, którzy na igrzyskach paraolimpijskich w Londynie zdobyli dla Polski 36 medali i zajęli 9. miejsce w klasyfikacji medalowej, doczekali się gorącego przyjęcia na warszawskim Okęciu. Wśród osób witających naszych medalistów byli m.in. Maciej Miecznikowski, Dorota Zawadzka i Zofia Klepacka, brązowa medalistka letnich IO w Londynie. - Dali nam dumę i radość; zasłużyli na dużo większy podziw - mówili zgodnie.
 • Superniania o problemach z dziećmi i... rodzicami

  Wiele trudności związanych z wychowywaniem ma swoje źródło w niewłaściwej postawie rodziców - uważa Dorota Zawadzka, czyli popularna Superniania. - Najbardziej denerwuje mnie to, że niektórzy rodzice chcą, aby ich dziecko było "bezobsługowe".
 • "Mamy sobie zawsze dużo do powiedzenia"

  Najważniejsze, żeby ludzie się lubili, bo miłość ma różne fazy - zgodnie twierdzą Dorota Zawadzka i jej mąż Robert Myśliński, pytani o ich przepis na miłość.