Film - Dorota Gawryluk

Artykuły - Dorota Gawryluk (12)

 • Dorota Gawryluk: Większa odpowiedzialność

  Dorota Gawryluk: Większa odpowiedzialność

  Na początku maja została nową dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. Widzowie cenią ją przede wszystkim za rzetelność. Co Dorota Gawryluk myśli o fake newsach, krytyce i o byciu osobą publiczną?
 • Dorota Gawryluk: Prawicowa feministka

  Dorota Gawryluk: Prawicowa feministka

  Dla dziennikarki „Wydarzeń” Wielkanoc to wyjątkowy okres. Zwłaszcza pod względem duchowym. Dorota Gawryluk opowiedziała o przygotowaniach do świąt i zwyczajach, które stara się celebrować wraz z rodziną. Wytłumaczyła również, w jaki sposób zażegnuje konflikty w swoim małżeństwie. Gwiazda odsłoniła także kulisy pracy w telewizji i przedstawia receptę na poprawę sytuacji kobiet.
 • Dorota Gawryluk: Nie będę miłą, grzeczną panią

  Dorota Gawryluk: Nie będę miłą, grzeczną panią

  - Będę pilnować, by rozmowy nie zamieniły się w pyskówkę - mówi o swoim nowym programie Dorota Gawryluk. - Jeśli dyskusja będzie zbaczać na ślepe tory, uderzę w stół - dodaje dziennikarka.
 • Dorota Gawryluk nie jest już szefową "Wydarzeń" w Polsacie

  Dorota Gawryluk nie jest już szefową "Wydarzeń" w Polsacie

  Dorota Gawryluk postanowiła zrezygnować z kierowania programu "Wydarzenia" w Polsacie. Co będzie robiła?
 • Dorota Gawryluk: Staram się zadawać trudne pytania

  Dorota Gawryluk: Staram się zadawać trudne pytania

  Od ponad 20 lat sprawdza się w roli dziennikarki informacyjnej. Dorota Gawryluk ma w mediach ugruntowaną pozycję, lecz jak przyznaje, największą wartością jest dla niej rodzina i wychowywanie dwójki dzieci.
 • Dorota Gawryluk: Pozytywne napięcie

  Dorota Gawryluk: Pozytywne napięcie

  Karierę dziennikarską zaczynała w Polsacie, a z głównym wydaniem "Wydarzeń" związana jest już pięć lat, czyli połowę ich obecności na antenie. Prowadzi je na zmianę z Magdą Sakowską i Jarosławem Gugałą, ale dyżur np. w dni świąteczne, nie jest dla niej nowością. Podkreśla, że ceni sobie pracę, w której pierwsze skrzypce grają czas, adrenalina i najświeższe newsy.
 • Dorota Gawryluk: Prezenterka, matka, żona

  Dorota Gawryluk: Prezenterka, matka, żona

  Już dobrze wie, co jest w życiu najważniejsze. Dzieci przewróciły jej świat do góry nogami. Ale właśnie teraz jest najszczęśliwsza.
 • Kto zastąpi Gawryluk?

  Kto zastąpi Gawryluk?

  24 stycznia Magdalena Sakowska po raz pierwszy poprowadzi "Wydarzenia", główny program informacyjny Polsatu. Ma tremę, ale lubi programy z adrenaliną.
 • Dziennikarki o niezwykłych kobietach

  Dziennikarki o niezwykłych kobietach

  Autorkami książki "Kobiety niezapomniane" jest 41 współczesnych kobiet, cenionych dziennikarek, m.in. Jolanta Pieńkowska, Dorota Gawryluk i Katarzyna Kolenda-Zaleska. Każda z nich wybrała wybitną Polkę i opisała jej historię, pokazując często nieznane fakty z jej życia. Promocja książki odbyła się 14 października w Warszawie,
 • Gawryluk wraca do "Wydarzeń"

  Gawryluk wraca do "Wydarzeń"

  Od lutego 2009 roku Dorota Gawryluk będzie prowadziła "Wydarzenia" na zmianę z Jarosławem Gugałą.