Dorota Deląg

Artykuły - Dorota Deląg (10)

 • Aktorki rodziły dzieci w 2013 roku

  Aktorki rodziły dzieci w 2013 roku

  Zosia, Antoni, Stella, Bruno, Pola - takie imiona zdecydowały się nadać swoim dzieciom znane z seriali aktorki, które w 2013 roku zostały mamami.
 • Ania Dąbrowska i brutalny Jan Wieczorkowski

  Ania Dąbrowska i brutalny Jan Wieczorkowski

  Sporo się dzieje w najnowszym klipie Ani Dąbrowskiej - poniżej możecie zobaczyć teledysk do tytułowego nagrania z albumu "Bawię się świetnie". Mamy też do rozdania płyty z imiennym autografem wokalistki!
 • Wrzucamy na luz...

  Wrzucamy na luz...

  Wakacje w pełni! Niektórym gwiazdom udzieliło się letnie rozleniwienie.
 • Dorota Deląg- Biografia

  Paweł Deląg - polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Urodzony 29 kwietnia 1970 w Krakowie. Teatrem interesował się już jako uczeń biorąc udział w szkolnych przedstawieniach.
 • Dorota Deląg: Dla kobiet

  Dorota Deląg: Dla kobiet

  W telewizji TVN rozpoczął się nowy program: "Między kuchnią a salonem". Program będzie emitowany na żywo od poniedziałku do piątku o 14.55. Jedną z prowadzących jest aktorka Dorota Deląg.
 • Z kim spotyka się Deląg?

  Z kim spotyka się Deląg?

  Dotąd można go było oglądać jedynie w TVN Warszawa. Teraz wreszcie debiutuje na antenie TVN. Nowy program aktorki Doroty Deląg - Spotkania Doroty.
 • "Miłość na granicy szaleństwa"

  "Miłość na granicy szaleństwa"

  Choć odpadła z programu "Taniec z gwiazdami", Dorota Deląg, młodsza siostra Pawła Deląga na brak pracy nie narzeka. Wciąż rozwija się jej wątek w serialu "39 i pół". O swojej bohaterce i jej dalszych losach opowiedziała "Tele Tygodniowi".
 • Hakiel jest "profesjonalistą"

  Hakiel jest "profesjonalistą"

  - Jest profesjonalistą, więc jak każdy profesjonalista - wymaga. Ja sobie to bardzo cenię, gorzej byłoby, gdyby nie był wymagający. Wtedy byłabym bardziej zestresowana. A nie było z tym tak źle, myślę że w dużej mierze dzięki naszej pracy - Dorota Deląg nie szczędziła pochwał swemu partnerowi w "Tańcu z gwiazdami" - Marcinowi Hakielowi.
 • Książkiewicz zatańczy z Maserakiem

  Książkiewicz zatańczy z Maserakiem

  Poznaliśmy pełną listę uczestników 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Najgoręcej zapowiadają się występy par: Weronika Książkiewicz - Rafał Maserak oraz Dorota Deląg - Marcin Hakiel.
 • Ile Hakiel zarobi na "Tańcu..."?

  Ile Hakiel zarobi na "Tańcu..."?

  Po raz pierwszy w historii programu "Taniec z gwiazdami" tancerz zarobi więcej od gwiazdy. Marcin Hakiel, mąż Kasi Cichopek wynegocjował wyższą stawkę za udział w show niż Dorota Deląg, której będzie partnerował.

Filmy - Dorota Deląg (3)

 • "Plotkarskie portale tworzą fikcję"

  Przeglądam plotkarskie portale i śmieję się, bo znam prawdę - mówi Dorota Deląg, która alergicznie reaguje na wymyślanie newsów i szerzenie plotek.
 • Śpiewanie już jej niestraszne

  W szkole aktorskiej nie miałam szóstki ze śpiewania, ale dziś byłabym w stanie to robić, chociaż zapewne nie tak, jak Celine Dion czy Beyonce - śmieje się Dorota Deląg.
 • Wszystkie oblicza kobiety

  Spektakl "Wszystko o kobietach" to niezwykła sztuka, w której trzy aktorki - Dorota Deląg, Magdalena Nieć i Daria Widawska - wcielają się w kobiety w różnym wieku i różnej sytuacji życiowej, od matek i koleżanek z pracy po... staruszki i przyjaciółki z przedszkola.