Dorota Chotecka

Artykuły - Dorota Chotecka (21)

Filmy - Dorota Chotecka (3)

  • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Dużo nauki w programie "Czar par"

    Dorota Chotecka i Radosław Pazura opowiadają o tym, czego nauczyli się od uczestników, których oceniali jako jurorzy w programie "Czar par". Show po latach wraca na antenę Telewizji Polskiej.
  • Dorota Chotecka: Chyba zwariowałam, zgadzając się na udział w „Tańcu z gwiazdami”

    Aktorka weźmie udział w 5. edycji programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Chce w ten sposób pokazać, że życie kobiety po 50. urodzinach to coś więcej niż opieka nad wnukami. Aktorka twierdzi, że fantastyczne życie, jakie obecnie prowadzi, zaczęło się, gdy była już dojrzałą kobietą. W 5. edycji programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” wystąpi jedenaście gwiazd, m.in. Katarzyna Stankiewicz, Andrzej Krzywy, Izu Ugonoh, Elżbieta Romanowska i Dorota Chotecka. Gwiazda serialu „Miodowe lata” twierdzi, że udział w tanecznym show traktuje jako swego rodzaju misję. Chce bowiem zmienić panujące w Polsce stereotypy i przekonać Polaków, że dojrzała kobieta może żyć równie intensywnie jak 30-latka i czerpać z życia taką samą satysfakcję. – W naszym kraju uważa się, że bycie kobietą po pięćdziesiątce to już jest koniec, że to już jest emerytka, i tylko do garów i wnuków. Naprawdę nie ważne jest ani to, że mąż nas opuści dla młodszej, ani to, że mamy cellulit. Ważne jest, jak my się czujemy – mówi Dorota Chotecka.
  • Dramatyczne przeżycia Radka Pazury

    Radosław Pazura podzielił się swoimi przeżyciami z okresu, kiedy po wypadku samochodowym, leżał w szpitalu w śpiączce. Aktor wspomniał też wyjątkową pomoc, jaką otrzymał wtedy od swojej żony Doroty.