Dorota

Artykuły - Dorota (43)

 • DM BOŚ: Złoto wciąż będzie tracić?

  DM BOŚ: Złoto wciąż będzie tracić?

  Inwestorzy nie wierzą w złoto - ocenia Dorota Sierakowska z Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Zdaniem analityków dolar jest kluczowy dla rynków surowcowych.
 • Uwaga na uderzenie w klientów deweloperów!

  Uwaga na uderzenie w klientów deweloperów!

  - Prawo restrukturyzacyjne likwiduje szczególną ochronę klientów bankrutujących firm budowlanych. Dlatego trzeba lepiej chronić pieniądze powierzane przez konsumentów deweloperom i lokować je wyłącznie na zamkniętych rachunkach powierniczych, mówi wiceprezes UOKiK Dorota Karczewska.
 • Rodzina na Swoim będzie kontynuowana do 2020 r.

  Rządowy program wsparcia mieszkalnictwa "Rodzina na Swoim" będzie kontynuowany do 2020 r. - poinformowała Dorota Bortnowska z Departamentu Mieszkalnictwa MIR.
 • Polka Dorota na nowej monecie brytyjskiej

  Polka Dorota na nowej monecie brytyjskiej

  Polka znalazła się na nowej dwufuntowej monecie wydanej przez brytyjską mennicę. Jak donoszą media na Wyspach, kobieta ma na imię Dorota i pochodzi z Lubienia.
 • Rezygnacja członka Rady Nadzorczej ZWG S.A.

  Zarząd ZWG S.A. z siedzibą w Iwinach informuje, iż w dniu dzisiejszym (tj. 09.12.2014 r.) Pani Dorota Giżewska złożyła oświadczenie o rezygnacji z dniem 09.12.2014 r. roku z pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej. Osoby reprezentujące spółkę:Marcin Sutkowski - Prezes ZarząduEdward Brzózko - Członek Zarządu
 • Polki na czele Międzynarodowego Forum Lotniskowych Menedżerów

  Polki na czele Międzynarodowego Forum Lotniskowych Menedżerów

  Dorota Walkowicz i Magdalena Cygan-Łobaziewicz przez najbliższe dwa lata będą kierować pracami World Airports' VIP Forum. WAVF tworzą managerowie działów odpowiedzialnych za obsługę VIP i salony Business Lounge na międzynarodowych lotniskach.
 • Wniosek akcjonariusza Doroty Denis - Brewczyńskiej o zawarcie umowy Lock-Up ograniczającą sprzedaż akcji

  Zarząd STI GROUP S.A. z siedzibą w Częstochowie ("Spółka" / "Emitent") informuje, iż w dniu 5 marca 2014 r. wpłynął do Zarządu Spółki wniosek od Akcjonariusza i Przewodniczącej Rady Nadzorczej Emitenta Pani Doroty Denis - Brewczyńskiej o zawarcie ze Spółką umowy Lock-Up na posiadane przez nią akcje. Pani Dorota Denis - Brewczyńska oświadczyła, iż traktuje nabycie akcji Spółki jako długofalową inwestycję i tym samym zadeklarowała chęć dobrowolnego zobowiązania się do ograniczenia zbywania posiada
 • W przyszłym roku możliwe pierwsze ułatwienia w handlu między UE a USA

  W przyszłym roku możliwe pierwsze ułatwienia w handlu między UE a USA

  Już pod koniec przyszłego roku mogą pojawić się pierwsze ułatwienia wynikające z umowy o wolnym handlu między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi. - To bardzo optymistyczny scenariusz - przyznaje Dorota Dąbrowska, dyrektor Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce. W poniedziałek rozpoczęła się druga runda negocjacji między stroną europejską a amerykańską.
 • Rezygnacja Członka Rady Nadzorczej

  Zarząd Spółki Uboat-Line S.A. z siedzibą w Gdyni ("Emitent", "Spółka") informuje, iż z dniem 29 października 2013 r. Pani Dorota Stangreciak - Karpierz złożyła rezygnację z funkcji członka Rady Nadzorczej Emitenta. W treści otrzymanej informacji nie wskazano powodów złożenia rezygnacji. Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 11) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
 • Premier powołał Podedworną-Tarnowską na stanowisko wiceministra finansów

  Dorota Podedworna-Tarnowska z dniem 18 czerwca 2013 r. została powołana przez prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów - poinformował resort finansów we wtorkowym komunikacie.