Donatan

Artykuły - Donatan (280)

Zdjęcia - Donatan (1)

Filmy - Donatan (6)

 • Cleo na premierze nowej płyty pt. ''Bastet''

  Wokalistka zaprezentowała album, który jest jej pierwszą solową kompilacją. Piosenkarka, kojarzona ze współpracy z producentem Donatanem, postanowiła spróbować sił w pojedynkę. Czy jednak jeszcze kiedyś będzie dane im razem tworzyć muzykę?
 • Donatan o Maryli Rodowicz: Zaskoczyła mnie

  Donatan, który stworzył klip do nowej piosenki Maryli Rodowicz zatytułowany „Pełnia”, zdradził, że wokalistka podczas pracy bardzo dbała o szczegóły, podobnie jak on, stąd sukces teledysku, który na YouTube obejrzało już prawie 2,4 mln widzów. Producent był także zdziwiony, że wokalistka osobiście pilnuje wszystkich spraw związanych z jej występami. Radziła mu robić podobnie.
 • Zmysłowa Ola Ciupa debiutuje w nowej roli!

  Kiedy jechała na Eurowizję jako jeden z „aniołków” Donatana, nie przypuszczała, że jej kariera nabierze takiego rozpędu! Ola Ciupa została niedawno prezenterką jednej z popularnych muzycznych stacji. Jak mówi, w tej nowej roli chciałaby dać się poznać jako osoba „zabawna, seksowna i inteligentna”. Dodaje jednak, że piękne ciało to nie wszystko. – Potrzebna jest jeszcze osobowość – twierdzi modelka. Z ekskluzywnego wywiadu z Olą Ciupą dowiecie się, co sądzi o Luxurii Astaroth, z kim chciałaby przeprowadzić rozmowę „sam na sam”, a także jacy mężczyźni są w stanie zrobić na niej wrażenie. Ola wyjawi też, czy jej serce jest zajęte…
 • "My Słowianie" w wykonaniu gdyńskich cheerleaderek

  One wiedzą, jak! Oto imponująca choreografia zespołu Cheerleaders Gdynia do hitu Donatana i Cleo "My Słowianie".