InteriaTV - Donald Trump

Filmy - Donald Trump (49)

 • "Zasiejemy w nich strach". Trwają zamieszki po śmierci George'a Floyda

  W Minneapolis płonie komisariat policji. W mieście na północy USA trwa trzecia noc rozruchów wywołanych zabójstwem Afroamerykanina dokonanym przez białego policjanta. Każdą nocą zamieszki przybierają na sile.
 • Czy D.Trump osłabi amerykańskiego dolara?

  W ciągu kilkunastu lat amerykańska waluta wzmocniła się bardzo wobec złotego. Dolar jest niemal dwa razy droższy niż w 2008 r. D.Trump walczy o reelekcję, dlatego chce osłabić dolara. W lipcu 2008 r. za dolara trzeba było płacić 2,06 zł. W listopadzie 2019 r. kurs dolara przekroczył 3,93 zł.
 • Czy giełda zapewni prezydentowi reelekcję

  W USA rozpoczęła się już kampania wyborcza i prezydent D.Trump chwali się sukcesami w amerykańskiej gospodarce. Rekordy na Wall Street mogą jednak obrócić się przeciw jego planom dotyczącym reelekcji. Amerykańska giełda w ostatnim czasie niemal codziennie jest bliska historycznych maksimów lub te maksima zdobywa, co prezydent USA chętnie traktuje jako swój wyjątkowy sukces.
 • Nazwali wioskę na cześć Donalda Trumpa

  Nietypowy prezent rządu Izraela dla Donalda Trumpa. Prezydent USA w marcu uznał zwierzchnictwo Izraela nad znaczną częścią Wzgórz Golan. Jako podziękowanie jedną z wiosek na tych terenach nazwano Wzgórzami Trumpa.
 • Duda składa życzenia Trumpowi i śpiewa "Sto lat" z Polonią

  - Za dwa dni Ameryka będzie celebrować wspaniałą rocznicę - w ten sposób polski prezydent Andrzej Duda zapowiedział urodziny Donalda Trumpa. Po krótkich życzeniach nadszedł czas na odśpiewanie przez przedstawicieli polonii gromkiego "Sto lat".
 • Trump o sojuszu z Polską: To dzięki Georgette Mosbacher

  Donald Trump w swoim przemówieniu ogłosił, że sojusz USA i Polski jest silniejszy niż kiedykolwiek. Prezydent Stanów Zjednoczonych podkreśla, że jest to zasługa ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.
 • Trump zaskakuje. Szyje flagi do kampanii w kraju, z którym prowadzi wojnę

  Mimo wojny handlowej z Chinami Donald Trump właśnie w tym kraju szyje flagi na swoją kampanię.
 • "Psoty Izraela". Wzrasta napięcie w rejonie Zatoki Perskiej

  - To poważna eskalacja - mówią przedstawiciele koalicji skupionej wokół Arabii Saudyjskiej o akcji sabotażowej na statki płynące po ropę u wybrzeży Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Amerykanie z kolei wysyłają sprzęt i żołnierzy do baz wokół Iranu. Rejon Zatoki Perskiej jest coraz bardziej niespokojny.
 • Hillary Clinton nie wystartuje w wyborach prezydenckich

  Kandydatka Demokratów w ostatnich wyborach prezydenckich w USA, Hillary Clinton, ogłosiła, że nie będzie startowała w kolejnych. To sprawia, że faworytem do nominacji pozostanie Bernie Sanders.
 • Kim Dzong Un po przejechaniu 4000 km pociągiem dotarł do Hanoi na spotkanie z Donaldem Trumpem

  Hanoi, Wietnam. Kim Dzong Un przybył pancernym pociągiem do Wietnamu na drugie spotkanie z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Przywódca Korei Północnej przemierzył składem ponad 4000 kilometrów, po czym wysiadł na stacji kolejowej w Dong Dang na pograniczu wietnamsko-chińskim. Następnie wsiadł do limuzyny i w asyście policji pojechał do Hanoi. Wietnamskie władze przygotowały dla niego uroczyste powitanie, po wyjściu z wagonu kolejowego otrzymał kwiaty, a na stacji i trasie przejazdu oczekiwały na niego tysiące osób. Pierwsze spotkanie Trump-Kim miało miejsce ubiegłym roku w Singapurze. (Ruptly/x-news)