Kobieta - Donald Trump

Artykuły - Donald Trump (7)

 • Melania Trump obchodzi urodziny w towarzystwie męża!

  Melania Trump obchodzi urodziny w towarzystwie męża!

  Melania Trump 26 kwietnia obchodzi 51. urodziny! Choć ostatnio było głośno o kryzysie w jej małżeństwie z Donaldem Trumpem, to właśnie dziś spędza z nim ten wyjątkowy dla niej dzień.
 • Melania Trump i Donald Trump jednak się rozstają?!

  Melania Trump i Donald Trump jednak się rozstają?!

  Gdy Doland Trump i jego żona, Melania Trump w styczniu wyprowadzali się z Białego Domu, w sieci wrzało od plotek na temat ich rozstania. Teraz, gdy emocje zdążyły już nieco opaść, temat powrócił. Wszystko za sprawą zdjęć Melanii.
 • Donald Trump ostro o Meghan Markle!

  Donald Trump ostro o Meghan Markle!

  Donald Trump zniknął na pewien czas w cieniu porażki po przegranej w wyborach prezydenckich. Wciąż nie jest gotowy, by powrócić z pełną siłą do polityki, ale w mediach pojawiła się jego opinia na temat... Meghan Markle!
 • Kobiety Donalda Trumpa

  Kobiety Donalda Trumpa

  Osiągnął sukces w biznesie, polityce i życiu prywatnym. Jego fortuna jest wyceniana na 2,5 mld dolarów, kończy swoją prezydenturę w USA i od zawsze otaczały go piękne kobiety. Z trzema stanął na ślubnym kobiercu.
 • Kryzysy w małżeństwie Melanii i Donalda Trumpów

  Kryzysy w małżeństwie Melanii i Donalda Trumpów

  Melania Trump to jedna z najbardziej tajemniczych Pierwszych Dam USA. Niektórzy twierdzą, że jest tylko śliczną marionetką w rękach męża, inni – że to ona pociąga za sznurki, nie tylko w małżeństwie, ale i w polityce. Poniżej publikujemy fragment rozdziału zatytułowanego "Małżeństwo" z pierwszej nieautoryzowanej biografii pierwszej damy pt. "Uwolnić Melanię" autorstwa Kate Bennett.
 • Barron Trump bardzo się zmienił

  Barron Trump bardzo się zmienił

  Barron Trump raczej stroni od rozgłosu i publicznych wystąpień. Jego rodzice wielokrotnie podkreślali, że zależy im, by miał spokojne dzieciństwo.
 • Afgański Donald Trump

  Afgański Donald Trump

  ​Pochodzący z Afganistanu, 28-letni nauczyciel, Sayed Asadullah Poya zdecydował się na dość kontrowersyjny krok. Gdy zobaczył blond lok na głowie swego nowonarodzonego syna zdecydował się nadać mu imię Donald Trump. Liczył, że krok ten zapewni mu szczęście. Wygląda na to, że znacząco się przeliczył.