Donald Trump

Artykuły - Donald Trump (552)

 • Donald Trump: Palestyńczycy nie chcą pokoju

  Donald Trump: Palestyńczycy nie chcą pokoju

  Donald Trump uważa, że relacje Stanów Zjednoczonych z Izraelem nigdy nie były tak dobre jak obecnie.
 • Prezydent USA podpisał ustawę budżetową

  Prezydent USA podpisał ustawę budżetową

  Prezydent USA Donald Trump podpisał w piątek ustawę budżetową, którą wcześniej uchwaliły amerykański Senat oraz Izba Reprezentantów. Pozwala ona na finansowanie rządu federalnego do 23 marca oraz zwiększenie ogólnych limitów wydatków budżetowych w ciągu dwóch lat.
 • ​Wielki błąd giełdy

  ​Wielki błąd giełdy

  Giełda popełniła "wielki błąd", że zareagowała spadkami, podczas gdy powinna rosnąć - w ten sposób Donald Trump ocenił największy spadek punktowy w historii Wall Street. Dysonans poznawczy prezydenta USA jest zrozumiały, wszak podobnie jak wielu polityków, ekonomistów i dziennikarzy uważa, że giełda odzwierciedla stan gospodarki.
 • ​Donald Trump do szefa FBI: Na kogo głosowałeś?

  ​Donald Trump do szefa FBI: Na kogo głosowałeś?

  Prezydent USA Donald Trump w 2017 roku miał pytać pełniącego obowiązki szefa FBI Andrew McCabe'a, na kogo głosował w wyborach prezydenckich w 2016 roku - podał "Washington Post", powołując się na byłych i obecnych urzędników państwowych.
 • Dlaczego Norwegowie nie chcą do Ameryki

  Dlaczego Norwegowie nie chcą do Ameryki

  Na spotkaniu z senatorami Donald Trump domagał się, by do USA przybywało więcej imigrantów z krajów takich jak Norwegia. Bo jakoś dziwnym trafem się nie garną.
 • ​Donald Trump ustanowił nowe święto

  ​Donald Trump ustanowił nowe święto

  Prezydent USA Donald Trump proklamował 16 stycznia Dniem Wolności Wyznaniowej.
 • ​Prezydent USA: Jestem geniuszem

  ​Prezydent USA: Jestem geniuszem

  Prezydent USA Donald Trump przez weekend wydał kilka bardzo ważnych oświadczeń. Poinformował m.in., że jest "geniuszem", a jego krytycy są "totalnymi nieudacznikami".
 • Steve Bannon o spotkaniu w Trump Tower: Zdradzieckie i niepatriotyczne

  Steve Bannon o spotkaniu w Trump Tower: Zdradzieckie i niepatriotyczne

  Były główny strateg Białego Domu Steve Bannon uznał, że spotkanie Donalda Trumpa juniora i czołowych przedstawicieli kampanii wyborczej jego ojca w czerwcu 2016 roku z grupą Rosjan było "zdradzieckie" i "niepatriotyczne".
 • Donald Trump ostrzega Chiny: Moja cierpliwość może się wkrótce skończyć

  Donald Trump ostrzega Chiny: Moja cierpliwość może się wkrótce skończyć

  Prezydent USA Donald Trump oświadczył w opublikowanym w piątek wywiadzie dla "New York Timesa", że postępuje wobec Chin łagodnie, ponieważ liczy na pomoc tego kraju w sprawie Korei Północnej. Zastrzegł jednak, że jego cierpliwość może się niedługo skończyć.
 • Jest podpis Trumpa. Gigantyczny budżet obronny USA

  Jest podpis Trumpa. Gigantyczny budżet obronny USA

  Prezydent USA Donald Trump podpisał we wtorek ustawę o budżecie resortu obrony na rok 2018 - National Defense Authorization Act (NDAA) - przyznającą ponad 600 mld dolarów na wydatki militarne. Budżet ma wspomóc obiecywaną przez Trumpa odbudowę amerykańskiego wojska.

Filmy - Donald Trump (62)