InteriaTV - domy

Filmy - Domy (7)

 • Domy podświetlone w kolorach włoskiej flagi. Solidarność z objętymi kwarantanną

  Domy w miejscowości Marostica, w północno-wschodnich Włoszech, zostały podświetlone w kolorach włoskiej flagi. Instalacja miała na celu okazanie solidarności z tymi, którzy nie mogą opuszczać domów, w związku z pandemią koronawirusa. Włochy są krajem z największą liczbą przypadków koronawirusa w Europie. Potwierdzono ponad 35 tys. zakażonych. Zmarło blisko 3 tys. osób. Jednocześnie około 3 tys. pacjentów wykurowano.
 • Domy z materiałów naturalnych coraz popularniejsze

  Domy drewniane lub wznoszone w innych technologiach z użyciem materiałów naturalnych, takich jak słoma i glina, cieszą się rosnącą popularnością. Można je zbudować już w ciągu kilku miesięcy. Są proekologiczne, przyjazne dla zdrowia i mogą być tańsze w eksploatacji.
 • Domy z drewna znowu w modzie!

  Drewno zaczyna znów wchodzić w łaski architektów. Jest trwałe, a dzięki nowoczesnym technologiom obróbki stało się jeszcze trwalsze i można je wszechstronnie wykorzystać.
 • Wielka Brytania. Dom za jednego funta

  Co można dzisiaj kupić za jednego funta? Dwie torebki chipsów albo... nieruchomość! W niektórych gminach Wielkiej Brytanii można wylosować cały dom za zaledwie jednego funta. Jak to możliwe? Zobaczcie!
 • Włochy. Boom na nieruchomości

  Kto może sobie na to pozwolić, kupuje stary dom w Toskanii, remontuje go i spędza tu jesień swego życia. A kto ma jeszcze więcej pieniędzy, ten może kupić nawet całą wioskę i zamieszkać wśród zabytków architektury.
 • Nie do wiary! Domy we Włoszech za... 1 euro!

  Gangi to jedna z najpiękniejszych gmin na Sycylii, którą - niestety - w ostatnich latach opuściło wielu mieszkańców, zmuszonych do tego brakiem pracy i perspektyw. Od jakiegoś czasu miejsce to wraca powoli do życia, a to za sprawą niezwykłej akcji, w ramach której można nabyć tutejsze opuszczone domy za symboliczną cenę 1 euro. Nowy właściciel musi zobowiązać się, że wyremontuje zakupiony budynek. Ma na to trzy lata. Łagodny klimat, malownicze krajobrazy i liczne atrakcje kulturalne - wszystko to sprawia, że Gangi odżywa za sprawą zagranicznych turystów, zakochanych w tych stronach. Także lokalni mieszkańcy zyskują pracę przy renowacji nieruchomości kupionych przez obcokrajowców.
 • Rynek nieruchomości: Te domy robią furorę!

  Posiadłości hollywoodzkich sław to najnowszy hit na rynku luksusowych nieruchomości w Los Angeles. Obecnie na nabywców czekają m.in. rezydencja Walta Disneya i dom aktora Boba Hope’a, gdzie organizowane były wystawne spotkania towarzyskiej śmietanki Fabryki Snów. Chociaż ceny tych rezydencji są zawrotne, popyt i tak przewyższa podaż...