domy

Artykuły - Domy (384)

Filmy - Domy (8)

 • Domy podświetlone w kolorach włoskiej flagi. Solidarność z objętymi kwarantanną

  Domy w miejscowości Marostica, w północno-wschodnich Włoszech, zostały podświetlone w kolorach włoskiej flagi. Instalacja miała na celu okazanie solidarności z tymi, którzy nie mogą opuszczać domów, w związku z pandemią koronawirusa. Włochy są krajem z największą liczbą przypadków koronawirusa w Europie. Potwierdzono ponad 35 tys. zakażonych. Zmarło blisko 3 tys. osób. Jednocześnie około 3 tys. pacjentów wykurowano.
 • Domy z materiałów naturalnych coraz popularniejsze

  Domy drewniane lub wznoszone w innych technologiach z użyciem materiałów naturalnych, takich jak słoma i glina, cieszą się rosnącą popularnością. Można je zbudować już w ciągu kilku miesięcy. Są proekologiczne, przyjazne dla zdrowia i mogą być tańsze w eksploatacji.
 • Domy z drewna znowu w modzie!

  Drewno zaczyna znów wchodzić w łaski architektów. Jest trwałe, a dzięki nowoczesnym technologiom obróbki stało się jeszcze trwalsze i można je wszechstronnie wykorzystać.
 • Wielka Brytania. Dom za jednego funta

  Co można dzisiaj kupić za jednego funta? Dwie torebki chipsów albo... nieruchomość! W niektórych gminach Wielkiej Brytanii można wylosować cały dom za zaledwie jednego funta. Jak to możliwe? Zobaczcie!