Dominika Tajner

Artykuły - Dominika Tajner (30)

Zdjęcia - Dominika Tajner (2)

 • muzyka.interia.pl
  Michał Wiśniewski promuje "La Revolucion" z żoną
 • muzyka.interia.pl
  Michał Wiśniewski promuje "La Revolucion" z żoną

Filmy - Dominika Tajner (3)

 • Dominika Tajner o trudnej walce z depresją

  Dominika Tajner o trudnej walce z depresją. Trenerka rozwoju osobistego zmagała się z licznymi problemami. - Było intensywnie, było ciężko – powiedziała Dominika Tajner o sowich zmaganiach z depresją w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską. – Da się wyjść z najgorszych stanów – zaznaczyła. Czy jest gotowa na nowy związek?
 • The Story Of My Life: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

  Po ogromnym sukcesie 1 edycji programu, zapraszamy na kolejne podróże w czasie! W programie wystąpią znane pary, które połączyła miłość. Nasi goście będą mieli niepowtarzalną okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość. Najlepsi specjaliści od charakteryzacji odmienią ich wygląd, dodając im kilkadziesiąt lat. Podczas tej ekspresowej i pełnej emocji wycieczki od chwili obecnej do późnej starości, bohaterom programu będzie towarzyszyła uznana dziennikarka prasowa i telewizyjna - Katarzyna Montgomery. Talk show „Historia naszego życia” stawia na uczucia. Nasi goście zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat. A dzięki Katarzynie Montgomery skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. Gośćmi czwartego odcinka najnowszej, 2. edycji talk show „Historia naszego życia” są: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner.
 • Paula dziwi się Dominice Tajner!

  Paula Marciniak jest od niedawna szczęśliwą posiadaczką dwóch tatuaży, ale nigdy nie wytatuowałaby sobie imienia ukochanego. - Dziwię się pani Tajner. Co będzie, jeśli Michał zmieni się kiedyś w... Wiesława? - zastanawia się wokalistka.