Dominika Ostałowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Dominika Ostałowska ,

Artykuły - Dominika Ostałowska (22)

 • Afera w "M jak miłość": Ostałowska komentuje

  Afera w "M jak miłość": Ostałowska komentuje

  Ta informacja zasmuci fanów serialu, którzy cieszyli się z powrotu Dominiki Ostałowskiej. Aktorka, która w "M jak miłość" wcielała się w Martę Budzyńską, po dwóch latach wraca na plan. Jednak nie na długo.
 • Syn Dominiki Ostałowskiej zamierza zostać aktorem

  Syn Dominiki Ostałowskiej zamierza zostać aktorem

  Hubert Zduniak marzy, by pójść w ślady sławnych rodziców. Wie, że jego plany są ambitne, wierzy jednak w możliwość ich realizacji. Dominika Ostałowska przyznaje, że chłopak zawsze miał artystyczną duszę i kibicuje jego marzeniom, choć nie bez obaw. Gwiazda dobrze zna bowiem nie tylko blaski, lecz także cienie zawodu aktora.
 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.
 • Dominika Ostałowska krytykuje "Taniec z gwiazdami"

  Dominika Ostałowska krytykuje "Taniec z gwiazdami"

  Jesienią widzowie Polsatu będą śledzić zmagania uczestników drugiej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dominika Ostałowska, gwiazda serialu "M jak miłość", nie należy do grona zwolenników tego rodzaju telewizyjnych show.
 • Dominika Ostałowska mazurka upiec nie potrafi

  Dominika Ostałowska mazurka upiec nie potrafi

  Dominika Ostałowska, czyli Marta Wojciechowska-Budzyńska z "M jak miłość", zawsze przed Wielkanocą obiecuje sobie, że nauczy się wreszcie piec ciasta, by własnoręcznie przygotować świąteczne mazurki, serniki i makowce.
 • Na własnych doświadczeniach

  Na własnych doświadczeniach

  Już w listopadzie na kanale ID rusza nowy program "Stalking - zła miłość". Poprowadzi go związana od ubiegłego roku ze stacją ("Tajemnice rezydencji") Dominika Ostałowska. Aktorka, jak mało kto, może wypowiadać się na temat, któremu poświęcony jest program.
 • Ślub - tak, wesele - już nie

  Ślub - tak, wesele - już nie

  Dominika Ostałowska zdradza kulisy ślubu Marty i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość".

Filmy - Dominika Ostałowska (2)

 • Dominika Ostałowska: Powinnam bardziej oszczędzać

  Pieniądze zarabia się po to, aby je wydawać - mówi Dominika Ostałowska. Gwiazda przyznaje, że choć nie uważa się za osobę rozrzutną, nie może się też zaliczyć do ludzi przesadnie oszczędnych.
 • Syn Dominiki Ostałowskiej zamierza zostać aktorem

  Hubert Zduniak, syn Dominiki Ostałowskiej, marzy, by pójść w ślady sławnych rodziców. Wie, że jego plany są ambitne, wierzy jednak w możliwość ich realizacji.