Dominika Ostałowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Dominika Ostałowska (Aktorka) ,

Artykuły - Dominika Ostałowska (44)

 • Dominika Ostałowska i jej metamorfoza

  Dominika Ostałowska i jej metamorfoza

  Ostałowska w 1994 roku ukończyła studia na warszawskiej Akademii Teatralnej. Występowała na deskach Teatru Ateneum, a w 2000 roku dołączyła do zespołu Teatru Powszechnego.
 • Dominika Ostałowska: Nie każdy jest ideałem

  Dominika Ostałowska: Nie każdy jest ideałem

  Po rocznej przerwie Dominika Ostałowska wraca do obsady „M jak miłość”. W nowych odcinkach jej bohaterka będzie miała poważne problemy z synem i być może znajdzie miłość.
 • "M jak miłość": Marta wróci do serialu na dłużej

  "M jak miłość": Marta wróci do serialu na dłużej

  Niedawno media obiegła zaskakująca informacja, że powrót Dominiki Ostałowskiej do "M jak miłość" ograniczy się do jednego wydarzenia. Produkcja serialu miała robić aktorce nadzieje, by ostatecznie pozostawić ją na lodzie. Najnowsze doniesienia są zgoła inne.
 • Dominika Ostałowska: Powinnam bardziej oszczędzać

  Dominika Ostałowska: Powinnam bardziej oszczędzać

  Pieniądze zarabia się po to, aby je wydawać - mówi Dominika Ostałowska. Należy robić to jednak rozsądnie, nie trwoniąc finansów bez potrzeby. Jej samej największą przyjemność sprawia kupowanie podarunków jej bliskim. Gwiazda przyznaje, że choć nie uważa się za osobę rozrzutną, nie może się też zaliczyć do ludzi przesadnie oszczędnych.
 • Dominika Ostałowska: Nie tylko "M jak miłość"

  Dominika Ostałowska: Nie tylko "M jak miłość"

  Miliony telewidzów w Polsce znają ją z roli Marty Mostowiak w serialu "M jak miłość". Nie wszyscy jednak pamiętają, że Dominika Ostałowska to dwukrotna laureatka Orłów przyznawanych przez Polską Akademię Filmową. W czwartek, 18 lutego, ta niezwykle utalentowana aktorka obchodzi swoje 45. urodziny.

Filmy - Dominika Ostałowska (2)

 • "Iluzje" w Teatrze Telewizji TVP1

  W poniedziałek 19 listopada o godz. 20.20 Teatr Telewizji TVP1 przedstawi na żywo spektakl Teatru na Woli „Iluzje” w reżyserii Agnieszki Glińskiej z udziałem Dominiki Ostałowskiej, Doroty Landowskiej, Krzysztofa Stroińskiego oraz Łukasza Lewandowskiego. „Iluzje” to sztuka współczesnego rosyjskiego dramaturga, scenarzysty i reżysera Iwana Wyrypajewa. Cztery osoby, cztery spojrzenia na wspólne życie. Kto kogo kochał, a komu się zdawało, że kochał? Kto przez kogo był kochany naprawdę? Co w mijającym życiu było rzeczywistością, a co iluzją?
 • Ostałowska: Nie sugerowano mi operacji plastycznej

  Dominika Ostałowska zdementowała w "Dzień Dobry TVN" plotki o operacji plastycznej, jakiej miałaby rzekomo poddać się na prośbę producentów "M jak miłość" (Dzień Dobry TVN/x-news).