Dominika Kluźniak

Artykuły - Dominika Kluźniak (36)

 • Dominika Kluźniak: Asertywności uczyłam się strasznie długo

  Dominika Kluźniak: Asertywności uczyłam się strasznie długo

  Dominika Kluźniak ma niezaprzeczalny talent komediowy, co udowodniła na srebrnym ekranie. Potrafi też wzruszać. Telewidzowie lubią serdeczną, gotową pomagać innym Ewę z "M jak miłość". Aktorka dołączyła do obsady serialu w 2012 roku i od razu przypadła do gustu telewidzom.
 • Dominika Kluźniak: Nie tylko "M jak miłość"

  Dominika Kluźniak: Nie tylko "M jak miłość"

  Dominika Kluźniak to nie tylko gwiazda serialu „M jak miłość”. Z powodzeniem śpiewa, występuje w teatrze, mogliśmy też ją podziwiać w takich filmach, jak „Wkręceni”, „Kochaj i tańcz”, „Jak się pozbyć cellulitu” czy „Galerianki”. 10 lipca 2015 roku aktorka obchodzi 35. urodziny!
 • Nareszcie szczęśliwa!

  Nareszcie szczęśliwa!

  Poznali się bliżej trzy lata temu, ale Dominika nie była wtedy gotowa na nowy związek. Dopiero niedawno postanowiła jeszcze raz posłuchać głosu serca.
 • Dominika Kluźniak ma nowego adoratora

  Dominika Kluźniak ma nowego adoratora

  Znana z serialu "M jak miłość", Dominika Kluźniak ma nowego adoratora - Tymona. Z wielką werwą kibicuje mu w jego potyczkach na futbolowym boisku. Fani aktorki mogą jednak spokojnie odetchnąć - to wszystko dzieje się jedynie na ekranie - w filmie animowanym "Piłkarzyki rozrabiają", który zdążył już przyciągnąć do kin tłumy małych i dorosłych widzów.
 • Dominika Kluźniak w ciąży. Co z serialem?

  Dominika Kluźniak w ciąży. Co z serialem?

  Gwiazda "M jak miłość" spodziewa się dziecka. Ta wiadomość zelektryzowała fanów serialu. Jak potoczą się losy granej przez nią Ewy? Czy będzie w ciąży?

Filmy - Dominika Kluźniak (2)