Dominika

Artykuły - Dominika (106)

 • Powołanie osoby zarządzającej na kolejną kadencję

 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.
 • Dominika Gwit z cyklem w "Dzień Dobry TVN"

  Dominika Gwit z cyklem w "Dzień Dobry TVN"

  Najpierw schudła 50 kilogramów, teraz w programie "Dzień Dobry TVN" pokazuje historie osób, które spektakularnie pozbyły się nadwagi. Mowa o Dominice Gwit. "Wspierajmy się w walce o zdrowie i lepsze samopoczucie!" - apeluje w wywiadzie.
 • PGNiG zyskuje na niższych cenach

  PGNiG zyskuje na niższych cenach

  Z powodu niższych kosztów pozyskania gazu, dobrych wyników z jego sprzedaży oraz trwającej restrukturyzacji Grupa PGNiG wypracowała w ub.r. ponad 2,8 mld zł zysku netto, aż o 47 proc. więcej niż rok wcześniej. Zdaniem Dominika Smyrgały z Collegium Civitas spółka musi kontynuować zarówno działania restrukturyzacyjne, jak i negocjacje z kontrahentami.
 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.
 • Dominika Gwit: "Gruba" metamorfoza

  Dominika Gwit: "Gruba" metamorfoza

  Zachwyca wspaniałą figurą. Trudno dziś rozpoznać w niej dziewczynę, która grała "Grubą" w "Przepisie na życie".

Filmy - Dominika (1)

 • Ryszard Kalisz ma syna

  Ryszard Kalisz (58 l.) kilka dni temu po raz drugi został ojcem - 29-letnia żona Dominika urodziła mu drugiego syna (matką pierworodnego Ignasia jest tłumaczka Inga). Polityk jest bardzo szczęśliwy i już zapowiada, że chce więcej czasu poświęcać rodzinie.