domachowska

Artykuły - Domachowska (321)

 • Turniej ITF w Joue-Les-Tours: Porażka i zwycięstwo Domachowskiej

  Turniej ITF w Joue-Les-Tours: Porażka i zwycięstwo Domachowskiej

  Marta Domachowska przegrała z kwalifikantką - Włoszką Anną-Giulią Remondiną 5:7, 6:2, 1:6 w 1. rundzie halowego turnieju ITF we francuskim Joue-Les-Tours (z pulą nagród 50 tys. dol.). Polska tenisistka jest w ćwierćfinale debla z Holenderką Michaella Krajicek.
 • Porażka Domachowskiej w deblu

  Marta Domachowska i Włoszka Maria-Elena Camerin odpadły w ćwierćfinale turnieju tenisistek rangi ITF na twardych kortach w brytyjskim Barnstaple (pula nagród 75 tys. dol.).
 • Turniej ITF w Barnstaple; Zwycięstwo i porażka Domachowskiej

  Turniej ITF w Barnstaple; Zwycięstwo i porażka Domachowskiej

  Marta Domachowska przegrała z kwalifikantką - Holenderką Richel Hogenkamp 3:6, 6:0, 4:6 w pierwszej rundzie halowego turnieju ITF na twardych kortach w brytyjskim Barnstaple (z pulą nagród 75 tys. dol.). Polska tenisistka osiągnęła za to ćwierćfinał w deblu.
 • Agnieszka Radwańska 9., awans Linette

  Agnieszka Radwańska 9., awans Linette

  Agnieszka Radwańska zajmuje nadal dziewiąte miejsce w tenisowym rankingu WTA Tour. W czołowej dziesiątce nie zaszły żadne zmiany. Do pierwszej dwusetki po raz pierwszy w karierze awansowała Magda Linette.
 • Radwańska "oczko" wyżej w rankingu WTA

  Radwańska "oczko" wyżej w rankingu WTA

  Agnieszka Radwańska awansowała z dziesiątego na dziewiąte miejsce w tenisowym rankingu WTA Tour, mimo że odpadła w 2. rundzie wielkoszlemowego turnieju US Open. Liderką jest nadal Amerykanka Serena Williams, która z powodu kontuzji nie zagrała w Nowym Jorku.
 • Janowicz gra dalej, Domachowska odpadła z US Open

  Janowicz gra dalej, Domachowska odpadła z US Open

  Polski tenisista Jerzy Janowicz awansował do drugiej rundy eliminacji do wielkoszlemowego turnieju US Open (z pulą nagród 22,668 mln dol.), który w poniedziałek rozpocznie się na twardych kortach w Nowym Jorku. W pierwszej odpadła Marta Domachowska.
 • Awans Radwańskiej w rankingu WTA Tour

  Awans Radwańskiej w rankingu WTA Tour

  Agnieszka Radwańska po występie w finale turnieju na twardych kortach w San Diego (z pulą nagród 700 tys. dol.) awansowała z dziesiątej na dziewiątą pozycję w rankingu WTA Tour. W klasyfikacji tenisistek prowadzi Amerykanka Serena Williams.
 • Turniej WTA w Kopenhadze: Domachowska przegrała z Zahlavovą

  Turniej WTA w Kopenhadze: Domachowska przegrała z Zahlavovą

  Marta Domachowska przegrała z Czeszką Sandrą Zahlavovą 1:6, 2:6 w pierwszej rundzie halowego turnieju WTA Tour na twardych kortach w Kopenhadze (z pulą nagród 220 tys. dol.). Polska tenisistka przebiła się do imprezy przez eliminacje.
 • Domachowska przeszła eliminacje

  Marta Domachowska, pokonując Rosjankę Natalię Ryżonkową 6:0, 0:6, 6:4 w trzeciej rundzie eliminacji, zapewniła sobie miejsce w halowym turnieju tenisistek rangi WTA Tour na twardych kortach w Kopenhadze (z pulą nagród 220 tys. dol.).
 • Domachowska o krok od awansu w Kopenhadze

  Domachowska o krok od awansu w Kopenhadze

  Marta Domachowska wygrała z Ukrainką Tatianą Arefiewą 7:5, 6:2 w drugiej rundzie eliminacji do halowego turnieju WTA Tour na twardych kortach w Kopenhadze (z pulą nagród 220 tys. dol.). Kolejną rywalką polskiej tenisistki będzie Rosjanka Natalia Ryżonkowa.

Filmy - Domachowska (1)

 • Domachowska odpadła

  Marta Domachowska pożegnała się z turniejem Warsaw Open. W drugiej rundzie Polka przegrała z Ukrainką Aloną Bondarenko 3:6, 1:6.