dom mody

Artykuły - Dom mody (19)

 • On wie, czego chce kobieta, zanim tego zapragnie

  On wie, czego chce kobieta, zanim tego zapragnie

  Dom mody Michaela Korsa, to najczęściej wyszukiwana marka w Google. Projektant pokonał takich kreatorów jak Marc Jacobs czy Ralph Lauren.
 • Zaskakująca kampania reklamowa domu mody Lanvin

  Zaskakująca kampania reklamowa domu mody Lanvin

  Klip reklamowy Lanvin zaczyna się jak każdy inny promujący luksusowy dom mody. Nagle jednak pojawia się okienko programu Skype i do głosu dochodzi projektant marki - Alber Elbaz. To już kolejna zaskakujące reklama Lanvin w ostatnim czasie.
 • Zaginął szef znanego włoskiego domu mody

  Zaginął szef znanego włoskiego domu mody

  Niewielki samolot, na pokładzie którego był szef znanego włoskiego domu mody, 58-letni Vittorio Missoni, jego żona Maurizia i cztery inne osoby, w tym dwóch członków załogi, zniknął bez śladu u wybrzeży Wenezueli.
 • Calvin Klein obchodzi 70. urodziny

  Calvin Klein obchodzi 70. urodziny

  Calvin Klein, amerykański projektant, który stworzył jeden z najbardziej rozpoznawalnych domów mody na świecie, w poniedziałek skończył 70 lat. To on przywrócił modę na dżinsy i wylansował bieliznę z charakterystycznym logo.
 • Awantura o płaszcz Bogarta

  Awantura o płaszcz Bogarta

  Spadkobiercy Humphreya Bogarta oraz brytyjski dom mody walczą ze sobą w sądzie o... wizerunek aktora z filmu "Casablanca". Kością niezgody jest kultowy trencz Burberry, który nosił w filmie aktor.
 • Louis Vuitton: Ostrożnie, Kac Vegas!

  Louis Vuitton: Ostrożnie, Kac Vegas!

  Francuska luksusowa marka Louis Vuitton złożyła pozew przeciwko wytwórni Warner Bros. Luksusowy dom mody oskarża wytwórnię o promowanie tolerancji wobec podrobionych towarów i znaków firmowych.
 • Smartfon Prady i LG w wersji 3.0

  Smartfon Prady i LG w wersji 3.0

  LG Electronics oraz dom mody Prada odnowiły umowę o wyłącznej współpracy w zakresie technologii mobilnych. Na jej bazie powstanie kolejna - trzecia już wersja telefonu Prada od LG (3.0). Jego rynkowa premiera jest przewidziana już na początek 2012 roku.
 • Polscy pracownicy przymusowi Hugo Bossa szyli mundury dla nazistów. Firma przeprasza

  Niemiecki dom mody Hugo Boss przeprosił za wykorzystywanie pracowników przymusowych z Polski i Francji do szycia mundurów dla nazistów w czasie II wojny światowej. Oświadczenie zbiegło się z wydaniem nowej książki o historii firmy - informuje BBC.
 • Telefon komórkowy od Versace i LG

  Telefon komórkowy od Versace i LG

  Dom mody Versace wprowadza na rynek Versace Unique, opracowane we współpracy z ModeLabs Group. Jest to pierwszy na świecie dotykowy telefon komórkowy i urządzenie multimedialne w jednym, który będzie dostępny w butikach Versace na całym świecie od początku czerwca 2010 r.
 • Legendarny dom mody przestaje istnieć!

  Legendarny dom mody przestaje istnieć!

  Z powodu finansowej zapaści słynny dom mody Christiana Lacroix zakończy swoją działalność - donoszą w środę francuskie media. Luksusowy paryski krawiec nie znalazł poważnego inwestora, zdolnego uratować go od bankructwa.

Filmy - Dom mody (2)

 • Otwarcie domu mody Louis Vuitton w Szanghaju

  W Szanghaju odbyło się huczne otwarcie pierwszego w tym mieście i szesnastego na świecie domu mody marki Louis Vuitton. Wydarzenie poprzedził efektowny pokaz najnowszej kolekcji francuskiego domu mody pod hasłem "Szanghaj Express" (TVC/x-news).
 • Sonia Rykiel na jesień i zimę 2010/11

  Jest tutaj radość, poczucie wspólnoty, zabawa; wizja kobiety, która jest wolna i która lubi mieć wszystko, ale nie w pejoratywnym sensie. Ta kobieta jest jak motyl. Ona fruwa! - to komentarze do najnowszej kolekcji zaprezentowanej przez dom mody Sonia Rykiel.