Dom

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Dom (Film (2015)[Home] Reż.Tim Johnson) , dom

Artykuły - Dom (41)

 • Tesla wydała aktualizację do swojego systemu magazynowania energii

  Tesla wydała aktualizację do swojego systemu magazynowania energii

  Amerykański producent samochodów elektrycznych słynie ze swych częstych aktualizacji. Najnowsza z nich może okazać się bardzo przydatna dla osób, ładujących pojazdy we własnym domu.
 • Fototapety - gdzie można je wykorzystać?

  Fototapety - gdzie można je wykorzystać?

  Fototapety w przestrzeniach biurowych mało już kogo dziwią. Każdy, kto oglądał choć kilka odcinków „Kuchennych rewolucji”, wie, że fototapeta to jedno z ulubionych rozwiązań aranżacyjnych Magdy Gessler. Ta technika dekoracyjna sprawdza się jednak nie tylko w miejscach publicznych, ale i w domu lub mieszkaniu.
 • Fototapeta 3D do salonu: podaruj swoim ścianom modne wdzianko

  Fototapeta 3D do salonu: podaruj swoim ścianom modne wdzianko

  Co to takiego fototapeta 3D do salonu i dlaczego powinna się w nim koniecznie znaleźć? Robi wokół siebie dużo szumu i kusi swoją nazwą, ale tak naprawdę mało kto wie, czym tak naprawdę charakteryzuje się efekt 3D. Trójwymiarowy efekt to namacalny dowód, jak daleko zawędrowała dzisiejsza technologia. Za jego sprawą nie tylko optycznie powiększymy małe pomieszczenie, stworzymy efekt głębi, ale także ukryjemy pewne wady ścian. Jednakże decydując się na tego typu dekorację, musimy być świadomi, że efekt będzie widoczny z pewnej odległości.
 • Rodzina Soprano: Dom Tony'ego trafił pod młotek!

  Rodzina Soprano: Dom Tony'ego trafił pod młotek!

  Cena wywoławcza: 3,4 miliona dolarów. Rezydencja, którą na cały świat rozsławił serial HBO "Rodzina Soprano" trafiła pod młotek. I jak się okazało, chętnych na to prawdziwe "gangsta's paradise" wcale nie brakuje.
 • Jak mieszka Sonia Bohosiewicz? Najlepsza jest kuchnia!

  Jak mieszka Sonia Bohosiewicz? Najlepsza jest kuchnia!

  Co kryją wnętrza domu Soni Bohosiewicz? O wystrój nieraz pokłóciła się z mężem. Efekt jest naprawdę świetny!
 • "Dom": Tomasz Borkowy marzy o nowych odcinkach

  "Dom": Tomasz Borkowy marzy o nowych odcinkach

  W pamięci widzów zapisał się jako Andrzej Talar z kultowego serialu " Dom". Dziś Tomasz Borkowy mieszka w Edynburgu, gdzie jako dyrektor artystyczny firmy Universal Arts zajmuje się promocją międzynarodowych spektakli.
 • "Dom": Jedyny taki serial!

  "Dom": Jedyny taki serial!

  Pamiętacie Ryszarda Popiołka ze słynnym "Koniec świata!" czy Mundka Wrotka z jego "Riki tiki tak"? Filmowa saga o mieszkańcach warszawskiej kamienicy przy Złotej ma 35 lat.