dojrzałości

Artykuły - Dojrzałości (73)

 • Kiedy twój pies dojrzewa...

  Kiedy twój pies dojrzewa...

  Bez znajomości faz rozwojowych psa, trudno jest w odpowiedni sposób go wychować i użytkować. Chcecie być dobrymi właścicielami swoich czworonogów? Poznajcie kolejne okresy jego rozwoju, do pełnej dojrzałości włącznie.
 • Maturę zdało 81 proc. absolwentów

  Maturę zdało 81 proc. absolwentów

  Świadectwo dojrzałości uzyskało 81 proc. tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, w tym w liceach ogólnokształcących 91 proc., w technikach - 70 proc. - podała Centralna Komisja Egzaminacyjna na swojej stronie internetowej.
 • Zarządzanie portfelem w JST

  W moim portfelu programów, projektów i wielu innych działań czas na pisanie tego artykułu był zaplanowany na weekend 10-11 kwietnia 2010 r. Wybaczcie więc, że być może nie będzie on tak lekki, łatwy i przyjemny w odbiorze, jak być może by był, gdyby nie data 10 kwietnia, której już nikt z żyjących nie zapomni, a wszyscy, którzy dopiero się narodzą, będą się uczyć jej znaczenia.
 • We wtorek rozpoczynają się matury

  We wtorek rozpoczynają się matury. Ponad 404 tys. maturzystów z ponad 8 tys. szkół ponadgimnazjalnych przystąpi tego dnia o godzinie 9 do obowiązkowego pisemnego egzaminu z języka polskiego.
 • Maturzyści modlą się na Jasnej Górze

  Maturzyści modlą się na Jasnej Górze

  Grupy maturzystów z całej Polski modlą się na Jasnej Górze o pomyślny wynik egzaminu dojrzałości. Pielgrzymki klas maturalnych do częstochowskiego sanktuarium to już tradycja, kontynuowana co roku przez tysiące młodych ludzi.

Filmy - Dojrzałości (1)

 • "Szukamy dojrzałości i wyrazistości"

  Agustin Egurrola, juror w programie "You Can Dance", nie kryje uznania dla poziomu prezentowanego przez młodych tancerzy zgłaszających się do 5. edycji show. Wyjaśnia również, czego jury oczekuje od kandydatów.