dodatki

Artykuły - Dodatki (173)

 • Modne akcesoria, które wyróżnią cię z tłumu

  Modne akcesoria, które wyróżnią cię z tłumu

  Intrygują, przyciągają, pokazują osobowość i fantazję. Potrafią odmienić oblicze każdej stylizacji i zwiększyć pewność siebie. Nadchodzący sezon obfituje w modne akcesoria, którymi odważnie ożywiamy strój.
 • Dodatki na jesień, które odmienią Twoją stylizację

  Dodatki na jesień, które odmienią Twoją stylizację

  Modowa jesień rekompensuje nam trudy chłodnych, deszczowych dni! Przynosi bogactwo dodatków i zaskakuję feerią intrygujących barw na akcesoriach, które nosimy w tym sezonie. Początkiem jesieni wydobywamy z dna szafy miękkie szale, a w internetowych sklepach poszukujemy twarzowej fedory. Akcesoria to doskonały sposób, by pokochać jesień i przyciągać spojrzenia.
 • Wypłacić w 2017 r. emerytom i rencistom jednorazowy dodatek - PSL

  Wypłacić w 2017 r. emerytom i rencistom jednorazowy dodatek - PSL

  - PSL chce, by w 2017 r. emerytom, rencistom i osobom pobierającym świadczenia oraz zasiłki przedemerytalne wypłacony został jednorazowy dodatek w wysokości od 200 do 500 zł. Chcemy upomnieć się o tych, których obecny rząd pomija - powiedział szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
 • Ulgi na dzieci, dodatek i program mieszkaniowy dla rodzin - tak Węgry dbają o przyrost naturalny

  Ulgi na dzieci, dodatek i program mieszkaniowy dla rodzin - tak Węgry dbają o przyrost naturalny

  Dopłaty do kredytów mieszkaniowych dla rodzin, dodatki i ulgi podatkowe na dzieci - w ten m.in. sposób węgierski rząd chce zwiększyć przyrost naturalny w swoim kraju. Według szacunków w 2017 r. Węgry mają wydawać na politykę rodzinną około 4,75 proc. PKB.
 • Kiedy płaci się ZUS od pracowniczych ekwiwalentów?

  Kiedy płaci się ZUS od pracowniczych ekwiwalentów?

  Do wynagrodzenia pracownika zalicza się nie tylko pensję zasadniczą, ale również ewentualne dodatkowe świadczenia mające charakter typowo wynagrodzeniowy. Na uposażenie pracownika składają się też wypłacane mu różnego rodzaju ekwiwalenty. Większości z nich generalnie nie wlicza się pracownikowi do ozusowania.
 • Górnicy: Gdy nam zabiorą węgiel i dodatki, to zarobimy 1500 zł

  Górnicy: Gdy nam zabiorą węgiel i dodatki, to zarobimy 1500 zł

  W przyszłym tygodniu może dojść do spotkania ministra energii ze związkowcami z Kompanii Węglowej. Konkretnego terminu jeszcze nie ma. Dziś w kopalniach należących do spółki odbywają się znów masówki.
 • Jarosław Zieliński: Cofnęliśmy decyzje o wyższych dodatkach dla szefów służb mundurowych

  Jarosław Zieliński: Cofnęliśmy decyzje o wyższych dodatkach dla szefów służb mundurowych

  Cofnęliśmy decyzje o wyższych dodatkach dla kierownictwa służb - powiedział wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński. O wyższych dodatkach i nagrodach zdecydowała odchodząca minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska.
 • Dodatki, które zmienią wszystko

  Dodatki, które zmienią wszystko

  Właśnie kiedy wybrałaś z modnych trendów rzeczy pasujące do ciebie, okazuje się, że modne spódniczki są zastępowane przez modniejsze kombinezony.
 • Podsumowanie raportu „Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników w 2013 roku”

  Podsumowanie raportu „Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników w 2013 roku”

  Z raportu „Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników w 2013 roku”, wynika, że zdecydowana większość firm nie bada oczekiwań swoich pracowników i nie ocenia efektywności oferowanych świadczeń dodatkowych. Ponadto niewielki odsetek przedsiębiorstw decyduje się na przekazanie pracownikom informacji o wartości przyznawanych benefitów. Brak odpowiedniej informacji powoduje, że pracownicy oceniają funkcjonujące w swoich firmach systemy świadczeń dodatkowych jako mniej atrakcyjne niż w firmach konkurencyjnych.
 • Popartowy dom

  Popartowy dom

  Zdecydowane kolory, proste i schematyczne wzornictwo - to główne cechy pop-artu. Dodatki w tym stylu ciekawie uzupełniają wnętrza.

Filmy - Dodatki (23)

 • Limonkowy kalafior - takiego jeszcze nie jadłeś!

  Limonkowy kalafior to przepis dla wszystkich, którzy szukają nietypowego dodatku do obiadowych dań głównych i tych, którzy mają już dość ziemniaków, kasz czy ryżu. Kruchy, choć zwarty kalafior w nietypowej otoczce, w której główną rolę gra limonka - właśnie ona sprawia, że kawałki usmażonego kalafiora będą soczyste, a nie tłuste i mdłe. Przepis na limonkowego kalafiora pokocha każdy!
 • Wieszak na okulary - w ten sposób się nie zniszczą!

  Okulary to podstawowy dodatek każdego z nas - coraz więcej z nas ma problemy ze wzrokiem, wobec czego noszenie okularów jest koniecznością, zaś te przeciwsłoneczne są obowiązkowym ratunkiem przed mocnym słońcem, którego od wczesnej wiosny nie brakuje. Wszystkie jednak szybko się niszczą - bardzo łatwo o pierwsze zarysowania i pęknięcia, które konsekwentnie będą nas przybliżały do kolejnego zakupu nowej pary. Spróbujcie przygotować w domu wieszak na okulary - w ten sposób zawsze będą bezpieczne!
 • Klejone broszki z modeliny - jak je zrobić?

  Broszki wracają do łask - kobiety coraz chętniej urozmaicają swoje dodatki właśnie o te drobne, przepiękne dekoracje, które podkreślają każdą stylizację. Robią się też coraz modniejsze - udział w ich wielkim powrocie miała choćby premier Szydło, słynąca z ocieplania swojego wizerunku odpowiednimi broszkami. Broszki możecie zrobić samodzielnie w domu - wystarczy trochę modeliny, czasu i chęci - w ten sposób zrobicie każdy, nawet najtrudniejszy wzór. Efekt gwarantowany!
 • Spinka kokarda - jak zrobić ją w domu?

  Spinka w kształcie kokardki to delikatny, a jednocześnie wyrazisty sposób na podkreślenie naszej stylizacji, w dodatku jest to sposób bardzo plastyczny - w zależności od kolorystyki i zestawu wzorów, możemy dowolnie przygotowywać przepiękne kokardki z odpowiadającego nam materiału. Przygotowanie takiej spinki w formie kokardki trwa dosłownie parę chwil - zdziwicie się, jakie to proste! W ten sposób każda z was nabierze dziewczęcego wdzięku!