Film - Doda

Synonimy:
Dorota Rabczewska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Doda (47)

 • Doda: Chcę robić filmy, które będą coś wnosić

  Doda: Chcę robić filmy, które będą coś wnosić

  Kontrowersyjna piosenkarka opowiada nam w przeddzień premiery "Pitbulla. Ostatniego psa" Władysława Pasikowskiego o swoim pierwszoplanowym kinowym debiucie, ambicjach producenckich oraz promowaniu pozytywnych wartości wśród polskich widzów.
 • "Pitbull. Ostatni pies": Doda jako Czarna Wdowa

  "Pitbull. Ostatni pies": Doda jako Czarna Wdowa

  Jedna z najbarwniejszych, a zarazem najbardziej kontrowersyjnych wokalistek już wkrótce zadebiutuje na ekranach kin u samego Władysława Pasikowskiego. - Chciałam, żeby ta rola nie przemycała nic z mojej prywatności - zdradza Dorota Rabczewska.
 • Doda zagrała z Olbrychskim

  Doda zagrała z Olbrychskim

  Już nie tylko śpiewa, ale występuje też na srebrnym ekranie. Doda poinformowała, że razem z Danielem Olbrychskim wystąpiła w serialu "Daleko od noszy". Co na to fani? Nie wszyscy są zachwyceni...
 • Doda w każdym odcinku serialu "Daleko od noszy"

  Doda w każdym odcinku serialu "Daleko od noszy"

  Doda dołączyła do obsady nowej serii serialu "Daleko od noszy". Wciela się w postać zwariowanej Anielki, która pracuje społecznie jako kierowca karetki. Wokalistka twierdzi, że jej postać zagości w serialu Polsatu na stałe.
 • Doda producentem filmowym

  Doda producentem filmowym

  Po debiucie aktorskim Doda postanowiła zająć się produkcją filmową. Twierdzi, że jest miłośniczką męskiego kina i takie filmy będą powstawać w założonej przez nią wytwórni. Gwiazda nie rezygnuje jednak z kariery muzycznej, niedawno premierę miał teledysk do singla "Kopiuj, wklej" nagranego z zespołem Virgin.
 • Doda "niebezpieczną kobietą"

  Doda "niebezpieczną kobietą"

  Najnowszy film Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" promować będzie piosenka zespołu Virgin, do którego po 10 latach wróciła Doda. To może być udany eksperyment, zwłaszcza, że Doda jest koneserką męskiego kina i, jak przyznaje, sama jest niebezpieczną kobietą.
 • Doda u Ibisza i buty za 10 tys. euro

  Doda u Ibisza i buty za 10 tys. euro

  Na taki wywiad Doda kazała długo czekać. Krzysztof Ibisz w programie "Demakijaż" pokazał inną twarz wokalistki. Czy Doda wydoroślała? Ctała się bardziej wyrozumiała? A może straciła swój pazur? Odpowiedzi na te pytania padną w poniedziałek, 2 maja, w programie "Demakijaż" na antenie Polsat Cafe.
 • Doda: "Najseksowniejsza panna młoda ever"?

  Doda: "Najseksowniejsza panna młoda ever"?

  Premiera nowego programu stacji TLC - "Salon Sukien Ślubnych" - zaplanowana jest na niedzielę, 23 sierpnia, o godz. 11. Gwiazda pierwszego odcinka - Doda - przyznaje, że chce być "najseksowniejszą panną młodą ever".
 • Jak wygląda wymarzona suknia ślubna Dody?

  Jak wygląda wymarzona suknia ślubna Dody?

  "Salon Sukien Ślubnych: Polska" to program, w którym spełniają się marzenia przyszłych panien młodych. Bohaterką pierwszego odcinka, a tym samym pierwszą klientką tego wyjątkowego salonu, jest postać niebanalna. Artystka muzyczna, silna osobowość, która reprezentuje bardzo wyrazisty styl - Dorota Doda Rabczewska.
 • Doda w "Hell's Kitchen"

  Doda w "Hell's Kitchen"

  Prywatny koncert, konkurs robienia koktajli, tajski masaż i pyszne przekąski - tak z Dodą bawić się będą uczestnicy "Piekielnej Kuchni"!