Film - Doda

Synonimy:
Dorota Rabczewska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Doda (47)

 • Doda i dziewczyny w Dubaju

  Doda i dziewczyny w Dubaju

  W związku z pracami na planie "Dziewczyn z Dubaju", Doda, która jest współproducentką filmu, poleciała razem z reżyserką Marią Sadowską do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Od razu po wylądowaniu w Dubaju zamieściła na Instagramie filmik ze "skromnego i dyskretnego wejścia" na lotnisko. "Polish Super Women" - podpisała wideo.
 • Doda szuka Arabów do filmu

  Doda szuka Arabów do filmu

  Z opublikowanych w ostatnich dniach ogłoszeń castingowych można było wywnioskować, że film reżyserowany przez Marię Sadowską i produkowany przez Dodę i jej męża zmienił tytuł i od teraz nazywać się będzie "Emi". Na obecną chwilę nic takiego nie miało jednak miejsca. "Jedynym obowiązującym tytułem w tym momencie są 'Dziewczyny z Dubaju'" - mówi PAP Life Justyna Goździewska z dystrybutora filmu Marii Sadowskiej, firmy Kino Świat.
 • Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Pełną parą idą prace nad nowym filmem Marii Sadowskiej produkowanym przez Dorotę Rabczewską-Stępień. W środę, 8 lipca, pierwsze dni zdjęciowe mieli na planie Jan Englert i Beata Ścibakówna. Doda zachwyciła się ich występem, czego wyraz dała w swojej relacji na Instagramie.
 • ​"Dziewczyny z Dubaju": Doda zachwycona polskim aktorem!

  ​"Dziewczyny z Dubaju": Doda zachwycona polskim aktorem!

  W filmie "Dziewczyny z Dubaju", którego producentką jest Doda, jedną z głównych ról zagra Józef Pawłowski. To, że aktor przyjął propozycję wzięcia udziału w tym projekcie, bardzo ucieszyło wokalistkę. Jak zdradziła, jest fanką talentu Pawłowskiego i zawsze chciała z nim współpracować.
 • Doda zaatakowała polskich celebrytów

  Doda zaatakowała polskich celebrytów

  Dorota Rabczewska, która debiutuje właśnie jako producentka filmowa, w ostatnim czasie wzbudza kontrowersje z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest film "Dziewczyny z Dubaju", do którego właśnie ruszyły zdjęcia, a drugim wypowiedzi artystki dotyczące teorii spiskowych. Teraz popularna Doda dorzuciła kolejny temat - pikantne szczegóły z życia polskich gwiazd.
 • Doda skarży się, że nie chcą jej w TVP

  Doda skarży się, że nie chcą jej w TVP

  W środę wieczorem Dorota Rabczewska prowadziła relację na Instagramie, podczas której odpowiadała na pytania fanów. Gdy została zapytana o to, co sądzi na temat Andrzeja Dudy, wokalistka przypomniała pamiętne zdarzenie z roku 2016, kiedy podczas gali 25-lecia „Super Expressu” wręczyła prezydentowi ze sceny kawałek tortu. Uwieczniona na zdjęciach scena była głośno komentowana, a Doda do dziś ponosi konsekwencje burzy, jaka się wtedy rozpętała.
 • Doda jest przekonana, że gwiazdy pokazane w filmie Latkowskiego ukrywają informacje

  Doda jest przekonana, że gwiazdy pokazane w filmie Latkowskiego ukrywają informacje

  Dorota Rabczewska jest jedną z niewielu gwiazd, które po emisji filmu "Nic się nie stało" stanęła po stronie jego twórcy Sylwestra Latkowskiego. Teraz wróciła do tej sprawy i stwierdziła, że celebryci, których reżyser pokazał w tym filmie, mogą mieć dostęp do informacji, których nie znali zwykli ludzie odwiedzający Zatokę Sztuki.
 • "Dziewczyny z Dubaju" Marii Sadowskiej. Doda zachęca do udziału w castingu

  "Dziewczyny z Dubaju" Marii Sadowskiej. Doda zachęca do udziału w castingu

  ​Zaangażowanie Doroty Rabczewskiej w powstanie tego filmu nie powinno nikogo zaskakiwać, producentem "Dziewczyn z Dubaju" jest bowiem jej mąż, Emil Stępień. Z kolei reżyserią zajmie się Maria Sadowska.
 • Doda: "Pitbull" o smaku malinowo-bananowym

  Doda: "Pitbull" o smaku malinowo-bananowym

  Aktorski debiut w filmie "Pitbull" będzie kojarzyć się Dodzie z bananami i sokiem malinowym. Z takich bowiem produktów robione są krew i wnętrzności w filmach policyjno-gangsterskich.
 • Doda u Hanny Lis: Wolałabym wyjść z gołym tyłkiem, niż zagrać tę scenę

  Doda u Hanny Lis: Wolałabym wyjść z gołym tyłkiem, niż zagrać tę scenę

  "Między słowami" to nowy talk show Hanny Lis. Gościem premierowego odcinka będzie Doda.