InteriaTV - Doda

Synonimy:
Dorota Rabczewska,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Doda (41)

 • Doda o swoich problemach z kręgosłupem

  Dorota Rabczewska od kilku lat zmaga się z problemami z kręgosłupem. Parę razy z tego powodu trafiała do szpitala, można ją też było zobaczyć w kołnierzu ortopedycznym. Negatywny wpływ na kondycję jej kręgosłupa ma między innymi chodzenie w butach na wysokich obcasach, jednak gwiazda nie potrafi z tego zrezygnować. Kilka dni temu podczas jednego z występów w ramach jej nowej trasy koncertowej chory kręgosłup znów dał o sobie znać i wokalistka trafiła do szpitala. Jak mówi wokalistka, ból kręgosłupa towarzyszy jej nieustannie
 • Doda o pokazaniu piersi na koncercie Aerosmith: To dla mnie norma

  Doda zapewnia, że pokazanie piersi na koncercie Aerosmith było spontaniczną reakcją, sposobem na wyrażenie emocji i że nie był to pierwszy raz, kiedy coś takiego jej się zdarzyło. Cieszy ją także reakcja widowni, która na widok biustu wokalistki na telebimie odpowiedziała entuzjastycznym piskiem. Wokalistka zdradza też, że dzięki znajomemu miała możliwość wejścia na backstage koncertu.
 • Doda wznawia trasę koncertową

  Po trasie koncertowej „Fly High Tour” oraz wydaniu DVD z zapisem koncertu we wrocławskiej Hali Stulecia, Dorota Rabczewska postanowiła ponownie wyruszyć ze swoim show w tournée po Polsce. Pierwszy koncert odbędzie się pod koniec maja. Doda zamierza wydać także nowy singiel. Postępy ze studia nagraniowego wokalista na bieżąco wrzuca na swój profil na Instagramie.
 • Doda bardzo przeżyła Eurowizję

  Dorota Rabczewska przyznaje, że bardzo emocjonalnie podchodziła do finału Eurowizji i z całych sił kibicowała reprezentantom naszego kraju. Zdaniem wokalistki Donatan i Cleo zasłużyli na zwycięstwo, chociaż 14. miejsce to i tak bardzo dobry wynik. Jednocześnie Doda podkreśla, że komentarze zagranicznej prasy podkreślające wulgarność występu są mocno przesadzone. - Ja nie widziałam tam soft porno.
 • Sara May: Komentowanie show-biznesu stało się dla mnie nudne

  Sarze May znudziło się komentowanie świata show-biznesu. Gwiazdka twierdzi, że powiedziała już wszystko na temat polskich gwiazd i nie chce się powtarzać przez kolejne lata. Nigdy nie miała też ambicji zostać drugą Karoliną Korwin-Piotrowską. – To jest kobieta po czterdziestce czy po pięćdziesiątce, która zajmuje się pierdołami typu, czy ktoś ma silikony, czy nie, albo czy mu tam oczko poszło, albo czy ktoś kogoś zdradził. To są tematy dla przedszkolaka - mówi. Wokalistka komentowała polski świat show-biznesu przez ponad sześć lat. Zasłynęła z ostrej krytyki m.in. Dody („ma usta jak trzy pontony”), Joanny Krupy („etatowa cycolina”), Edyty Górniak („jej piosenka to skowyt zdychającego psa”) czy Natalii Lesz („to pieniądze śpiewają nie Natalia”).
 • Doda wydaje koncertowe DVD. "Zmusili mnie fani"

  DVD „Fly High Tour Live” to pierwsze tego typu koncertowe wydawnictwo Dody. Płyta jeszcze przed oficjalną premierą uplasowała się na pierwszym miejscu listy sprzedaży Empiku oraz uzyskała status bestsellera. – Nigdy w życiu nie wydałam płyty koncertowej. Koleżanka ostatnio słusznie zauważyła, że nikt przede mną nie robił premiery DVD w kinie. Stworzenie takiego albumu wymusili na mnie fani. Od zawsze mam słabość do tras pełnych przepychu. I od zawsze fani mówią mi, żebym w końcu wydała DVD. Ostatecznie postawiono mnie pod ścianą i nie było innego wyjścia – mówi agencji Doda.
 • Doda zaśpiewa niepublikowane utwory Virgin

  Dorota Rabczewska oraz Tomasz Lubert zamierzają opublikować nieznane dotąd utwory zespołu Virgin. Piosenki mają pojawić się na specjalnie nagranej wideo-sesji wokalistki. – Stworzyliśmy nowy, bardzo fajny materiał, skierowany głównie do wiernych fanów. Będzie to spora niespodzianka, bo to, co nagraliśmy, jest powrotem do przeszłości. To starsze, niepublikowane dotąd utwory – mówi Doda.
 • Piosenka o Dodzie

  Paweł Konjo Konnak śpiewa o Dodzie. Posłuchajcie koniecznie!
 • Doda: Strój mężczyzny nie jest ważny. Wolę oglądać go nago

  Każdego faceta można ubrać jak się chce – uważa Doda. Wokalistka, w typowym dla siebie bezpośrednim stylu, powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle jaki jest jej stosunek do tego, co mężczyźni noszą na sobie.
 • Cała prawda o wypadku i stanie zdrowia Dody

  W szczerej rozmowie z Interia.tv Doda opisuje okoliczności wypadku, jakiemu uległa podczas koncertu w Mszanie, i komentuje pojawiające się w mediach doniesienia na temat jej stanu zdrowia. Czy rzeczywiście winę za jej niedawne obrażenia ponoszą fani? DODA BYŁA GOŚCIEM CZATERII - ZOBACZ, JAKIE PYTANIA ZADALI JEJ NASI UŻYTKOWNICY! Zobacz też: DODA MIAŁA WYPADEK NA KONCERCIE WYPADEK DODY. FANI JEJ NIE ZŁAPALI? OGLĄDAJ TELEDYSKI DODY W SERWISIE MUZYKA!