Kobieta - Doda

Synonimy:
Dorota Rabczewska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Doda (50)

 • Doda zadrwiła z matek

  Doda zadrwiła z matek

  Wokalistka, a obecnie również współproducentka filmu "Dziewczyny z Dubaju", wielokrotnie mówiła o tym, że macierzyństwo nie jest dla niej. Mimo to jej fani co jakiś czas dopytują, czy ich idolka nie zamierza powiększyć rodziny. Takie pytanie padło też pod ostatnim postem, w którym gwiazda zdradziła, że w jej życiu szykują się ważne zmiany.
 • Doda uchyliła rąbka tajemnicy

  Doda uchyliła rąbka tajemnicy

  Choć do premiery zostało jeszcze sporo czasu, o filmie „Dziewczyny z Dubaju” już jest głośno. Doda, która jest jego producentką, odsłoniła ostatnio kolejną kartę.
 • Doda zdradziła pikantne szczegóły z życia polskich celebrytów

  Doda zdradziła pikantne szczegóły z życia polskich celebrytów

  Dorota Rabczewska, która debiutuje właśnie jako producentka filmowa, w ostatnim czasie wzbudza gorące kontrowersje z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest film "Dziewczyny z Dubaju", do którego właśnie ruszyły zdjęcia, a drugim wypowiedzi artystki dotyczące teorii spiskowych. Teraz piosenkarka dorzuciła kolejny temat - pikantne szczegóły z życia polskich gwiazd.
 • Doda wierzy w teorie spiskowe?

  Doda wierzy w teorie spiskowe?

  - Rok 2020. Doda odkrywa QAnon - szydzą fani artystki. W ten sposób reagują na zamieszczone przez piosenkarkę na Instagramie fragmenty kontrowersyjnego filmu, będącego zbiorem teorii spiskowych.
 • Mąż Dody na premierze z inną kobietą

  Mąż Dody na premierze z inną kobietą

  Emil Stępień jest od kwietnia 2018 roku mężem Doroty „Dody” Rabczewskiej. Jednak ostatnio pojawił się na salonach z inną kobietą!
 • Misie Ylana Anoufy zawitały do Krakowa

  Misie Ylana Anoufy zawitały do Krakowa

  Ubrania projektu Ylana Anoufy noszą takie sławy jak Kendall Jenner, Paris Hilton, Aneta Kręglicka czy Doda. Ale pochodzący z Francji artysta nie ogranicza się wyłącznie do mody - maluje również obrazy, tworzy instalacje i wysyła w świat niezwykłe misie ze szczególnym przesłaniem.
 • Doda: Groźby śmierci to są sytuacje notoryczne

  Doda: Groźby śmierci to są sytuacje notoryczne

  9 grudnia odbyła się uroczysta premiera filmu "Artyści przeciw nienawiści". Akcję zainicjowała Dorota "Doda" Rabczewska.
 • Doda udostępniła wyniki badań. Czy ma powód do zmartwień?

  Doda udostępniła wyniki badań. Czy ma powód do zmartwień?

  Post gwiazdy zakoczył użytkowników Instagrama. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat jej kondycji zdrowia.
 • Doda: Nigdy nie chciałam być matką i nią nie zostanę

  Doda: Nigdy nie chciałam być matką i nią nie zostanę

  Doda w kwietniu ubiegłego roku poślubiła Emila Stępnia. Od tego czasu nie milkną plotki dotyczące rychłej ciąży gwiazdy.
 • Doda o wyjątkowym prezencie od męża

  Doda o wyjątkowym prezencie od męża

  Dorota "Doda" Rabczewska-Stepień w kwietniu 2018 roku poślubiła Emila Stępnia. Para pobrała się w hiszpańskim kurorcie, z dala od fotoreporterów.