Doda

Synonimy:
Dorota Rabczewska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Doda (858)

 • Doda prawie naga w sesji imieninowej. Gorące zdjęcia robią furorę na Instagramie

  Doda prawie naga w sesji imieninowej. Gorące zdjęcia robią furorę na Instagramie

  "Like a Virgin" - tytułem z przeboju Madonny Doda podpisała swoje najnowsze zdjęcia na Instagramie. Jej imieninowa sesja robi furorę wśród internautów.
 • Doda: Nadchodzi Era Wodnika. Gorące zdjęcia robią furorę na Instagramie

  Doda: Nadchodzi Era Wodnika. Gorące zdjęcia robią furorę na Instagramie

  Debiutująca w roli producentki filmowej Doda regularnie prezentuje zdjęcia z gwiazdami filmu "Dziewczyny z Dubaju". Nie brak też innych fotografii, które podnoszą temperaturę wśród internautów.
 • Doda zadrwiła z matek

  Doda zadrwiła z matek

  Wokalistka, a obecnie również współproducentka filmu "Dziewczyny z Dubaju", wielokrotnie mówiła o tym, że macierzyństwo nie jest dla niej. Mimo to jej fani co jakiś czas dopytują, czy ich idolka nie zamierza powiększyć rodziny. Takie pytanie padło też pod ostatnim postem, w którym gwiazda zdradziła, że w jej życiu szykują się ważne zmiany.
 • Doda o początkach kariery. "Były ze mną same problemy"

  Doda o początkach kariery. "Były ze mną same problemy"

  Doda znana jest z kontrowersyjnego stylu bycia. Po latach opowiedziała, jak wyglądały początki jej kariery.
 • Doda i dziewczyny w Dubaju

  Doda i dziewczyny w Dubaju

  W związku z pracami na planie "Dziewczyn z Dubaju", Doda, która jest współproducentką filmu, poleciała razem z reżyserką Marią Sadowską do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Od razu po wylądowaniu w Dubaju zamieściła na Instagramie filmik ze "skromnego i dyskretnego wejścia" na lotnisko. "Polish Super Women" - podpisała wideo.
 • Doda pogrążona w smutku po stracie psa. "Umarł mój ostatni czworonożny przyjaciel"

  Doda pogrążona w smutku po stracie psa. "Umarł mój ostatni czworonożny przyjaciel"

  "Ludzkie wymysły mające na celu popieprzone estetycznie krzyżówki genetyczne ODBIJAJĄ SIĘ tragicznie na życiu zwierząt i gwarantują im śmierć w cierpieniu" - napisała Doda po śmierci Bestii, swojego psa rasy shih tzu.
 • Doda wściekła na chirurga plastycznego. Złoży pozew?

  Doda wściekła na chirurga plastycznego. Złoży pozew?

  Doda podzieliła się na Instagramie historią swojej fanki, która chciała wyglądać tak, jak ona. Sprawa trafi do sądu?
 • Doda szuka Arabów do filmu

  Doda szuka Arabów do filmu

  Z opublikowanych w ostatnich dniach ogłoszeń castingowych można było wywnioskować, że film reżyserowany przez Marię Sadowską i produkowany przez Dodę i jej męża zmienił tytuł i od teraz nazywać się będzie "Emi". Na obecną chwilę nic takiego nie miało jednak miejsca. "Jedynym obowiązującym tytułem w tym momencie są 'Dziewczyny z Dubaju'" - mówi PAP Life Justyna Goździewska z dystrybutora filmu Marii Sadowskiej, firmy Kino Świat.
 • Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Pełną parą idą prace nad nowym filmem Marii Sadowskiej produkowanym przez Dorotę Rabczewską-Stępień. W środę, 8 lipca, pierwsze dni zdjęciowe mieli na planie Jan Englert i Beata Ścibakówna. Doda zachwyciła się ich występem, czego wyraz dała w swojej relacji na Instagramie.
 • ​"Dziewczyny z Dubaju": Doda zachwycona polskim aktorem!

  ​"Dziewczyny z Dubaju": Doda zachwycona polskim aktorem!

  W filmie "Dziewczyny z Dubaju", którego producentką jest Doda, jedną z głównych ról zagra Józef Pawłowski. To, że aktor przyjął propozycję wzięcia udziału w tym projekcie, bardzo ucieszyło wokalistkę. Jak zdradziła, jest fanką talentu Pawłowskiego i zawsze chciała z nim współpracować.

Zdjęcia - Doda (530)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Czerwony dywan
 • muzyka.interia.pl
  Doda na pokazie kolekcji Patrycji Kujawy
 • muzyka.interia.pl
  Doda na pokazie kolekcji Patrycji Kujawy
 • muzyka.interia.pl
  Doda na pokazie kolekcji Patrycji Kujawy
 • muzyka.interia.pl
  Doda na pokazie kolekcji Patrycji Kujawy
 • muzyka.interia.pl
  Doda na pokazie kolekcji Patrycji Kujawy

Filmy - Doda (57)

 • Doda o filmie "Dziewczyny z Dubaju"

  źródło: przeAmbitni.pl / x-news
 • Doda o "Dziewczynach z Dubaju"

  Na gali Telekamer "Tele Tygodnia" Doda opowiedziała, jak idą przygotowania do nowego filmu Marii Sadowskiej - "Dziewczyny z Dubaju", którego jest producentką. Obraz oparty na kontrowersyjnej książce Piotra Krysiaka to nie pierwszy film, który wyprodukuje Doda. W tym charakterze wokalistka zadebiutowała w 2018 filmem "Pitbull. Ostatni pies", w którym zagrała również główną rolę żeńską.
 • Doda: Groźby śmierci to są sytuacje notoryczne

  Warszawa. Premiera filmu „Artyści przeciw nienawiści” (9.12.2019). Doda otrzymuje bardzo niebezpiecznie brzmiące wiadomości od internetowych hejterów. Są to m.in. groźby śmierci. W rozmowie zdradziła jednak, że zauważyła nowy trend - popieranie dezaprobaty wobec mowy nienawiści. Dodała, że wie, jak sobie radzić z hejtem, ale nigdy nie daruje, kiedy hejterzy chcą skrzywdzić jej rodzinę. - Ja sobie na takie coś nie pozwolę. Tutaj każdy musi się z tym liczyć, że będę bronić ich jak lwica, choćby nie wiem co - powiedziała. Przyznaje jednak, że ma nadzieję na zmiany w mentalności hejterów. - Mam wrażenie, że nadeszła moda na więcej empatii - wyznała.
 • Miłość aż po grób? "Rozwody kościelne" gwiazd

  Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do… następnego małżeństwa. Rozwody, często są bardzo nieprzyjemne, nie są już dzisiaj niczym zaskakującym. I chociaż „co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela", to coraz więcej osób decyduje się na unieważnienie ślubu kościelnego. Wśród takich osób są również polskie gwiazdy. Komu udało się uzyskać unieważnienie ślubu kościelnego, a kto według plotek tylko próbował?