docenienie

Artykuły - Docenienie (79)

 • Polacy nareszcie docenili szparagi

  Luksusowe warzywo szturmuje polskie stoły. Trochę to trwało, ale po 20 latach udało się spopularyzować nad Wisłą szparagi - stwierdza "Puls Biznesu".
 • Comarch BSS doceniony

  Comarch, globalny dostawca kompletnych rozwiązań BSS/OSS dla telekomunikacji, ogłosił, że został uwzględniony w kwadracie Challengers, w nowym raporcie firmy analitycznej Gartner, Magic Quadrant for Integrated Revenue and Customer Management (IRCM). Produkty Comarch BSS docenione zostały ze względu na swoją kompleksowość, modularność i architekturę opartą o standardy branżowe.
 • Przystanek Woodstock doceniony przez władze USA

  Przystanek Woodstock doceniony przez władze USA

  Jurek Owsiak w ostatnim dniu XVIII Przystanku Woodstock (4 sierpnia) pochwalił się docenieniem przez Departament Stanu USA działań podejmowanych na festiwalu.
 • Złoty doceniony przez inwestorów

  Zdaniem ekonomistów, aprecjacja złotego spowodowana jest docenieniem siły naszej waluty. O godz. 16 w poniedziałek euro kosztowało 4,17 zł. Już w tym tygodniu złoty może przebić punkt oporu na poziomie 4,17 za euro i przed weekendem umocnić się do 4,12 za euro.
 • Doceniona, gdy zagroziła rozwodem

  Doceniona, gdy zagroziła rozwodem

  Nicole to mądra i pewna siebie dziewczyna. Jednak mąż docenił ją dopiero, gdy.... postanowiła się z nim rozwieść. - Sprawy idą ku dobremu - przekonuje jednak Maria Niklińska.
 • Matematyk doceniony przez NBP

  Narodowy Bank Polski wprowadza jdo obiegu monetę upamiętniającą najwybitniejszego polskiego matematyka, Stefana Banach - złote 200 złotych, srebrną dziesięciozłotówkę oraz 2 złote ze stopu Nordic Gold.
 • Polka doceniona przez BAFTA

  Polka doceniona przez BAFTA

  Polka Agata Jagodzińska otrzymała nagrodę Złota Maska w konkursie BAFTA New Talent Award, organizowanym przez szkocki oddział Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA). Doceniono ją za scenariusz filmu krótkometrażowego "Tajemnica spowiedzi".
 • Filmy przecenione i niedocenione

  Filmy przecenione i niedocenione

  Na początku nowego roku prezentujemy subiektywne zestawienie najbardziej przecenionych i niedocenionych polskich filmów, które trafiły na ekrany w minionym roku.
 • Internauci docenili "Drzewo życia"

  Internauci docenili "Drzewo życia"

  Stowarzyszenie internetowych krytyków filmowych przyznało swoje nagrody. Za najlepszą produkcję 2011 roku uznało "Drzewo życia".
 • Krytycy docenili "Essential Killing"

  Krytycy docenili "Essential Killing"

  "Essential Killing" Jerzego Skolimowskiego znalazło się na liście 10 najlepszych filmów 2011 roku we Francji. Dzieła do rankingu wybrali krytycy piszący dla prestiżowego miesięcznika "Cahiers du Cinema".