dobro

Artykuły - Dobro (119)

 • Eksperci: Inwestycje w ziemię dobrą lokatą, ale długoterminową

  Eksperci: Inwestycje w ziemię dobrą lokatą, ale długoterminową

  Zakup ziemi może być dobrą lokatą kapitału, ale trzeba się liczyć z tym, że inwestycja jest długoterminowa - uważają eksperci. Do zakupu gruntów zachęcają rosnące ceny ziemi, a zysk jest wyższy niż na lokatach bankowych.
 • Jan Paweł II: Praca dla człowieka a nie człowiek dla pracy

  Praca jako dobro, które służy człowiekowi, a nie tylko zyskom i postępowi; ochrona ludzkiego życia - problem aborcji, eutanazji, eliminowanie kary śmierci - to wciąż aktualne i ważne sprawy, które podejmował w swoim nauczaniu papież Jan Paweł II.
 • Dobra końcówka dobrego tygodnia

  Na większości parkietów na świcie ostatnie 5 dni przyniosło dość silne wzrosty głównych indeksów. Również dziś większość indeksów na świecie jest w kolorze zielonym na fali nadziei na odbicie w gospodarce chińskiej. DAX rośnie obecnie o ponad 1,4%, CAC40 o 0,71% a WIG20 o 0,49%. Na Wall Street S&P500 rośnie obecnie o 0,73%, DJIA o 0,72%, a Nasdaq o 0,82% (mocno rośnie Microsoft).
 • Dobra końcówka słabego tygodnia

  Piątkowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie idealnie wpisały się w zachowanie rynku na przestrzeni całego tygodnia. Presja spadkowa z rynków otoczenia, wywołana głównie napięciem politycznym wokół Ukrainy i nowymi obawami o kondycję gospodarki chińskiej spowodowała, iż piątek do piątku WIG20 stracił blisko 4 procent i przeceną idealnie wpisał się w spadki innych indeksów. W istocie poranek był kulminacyjnym punktem przeceny obserwowanej od początku tygodnia.
 • Ewa Wachowicz dobrą wróżką

  Ewa Wachowicz dobrą wróżką

  W ferworze przygotowań do drugiej serii programu Ewa Wachowicz ujawnia profil wymarzonego kandydata na Top Chefa oraz zdradza, co dyskredytuje idealnego kucharza.
 • Drugie zawiadomienie o zamiarze połączenia Dobra Nasza S.A.

 • Zmiana porządku obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Dobra Nasza S.A. zwołanego na dzień 24 lutego 2014 r.