Dobre życie

Artykuły - Dobre życie (2)

 • Cios dla magnata światowej finansjery

  Cios dla magnata światowej finansjery

  Współzałożyciel (z Bobem Minerem oraz Edem Oatesem) i prezes wielkiej firmy z branży IT - Oracle Corp. - Lawrence Joseph "Larry" Ellison dostał w ostatnim roku finansowym swojej spółki 70 mln USD. 66-letni Ellison to szósty najbogatszy człowiek na świecie z fortuną 28 mld USD, a jego przedsiębiorstwo jest w pełni prywatne. Oto sposób na dobre życie...
 • "Uniwersytet życia"

  "Uniwersytet życia"

  Jeżeli pamiętacie mocno imprezowy debiut Rudego MRW "Dobre życie" z 2005 roku, to jego EP-ka z Bojarem (będąca zapowiedzią legalnego LP) może być dla was nie lada zaskoczeniem. Dlaczego? Przekonajcie się sami, ściągając "Uniwersytet życia EP" z oficjalnej strony Rudego. I koniecznie sprawdźcie wywiad ze sprawcami całego zamieszania... Z Rudym i Bojarem rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

Filmy - Dobre życie (3)

 • Jest inspiracją dla tysięcy osób, które chcą zdrowo żyć

  Chontel Duncan to australijska trenerka fitness i motywatorka, która zyskała ogromny rozgłos, gdy umieściła w sieci swoje zdjęcia, gdy była w zaawansowanej ciąży z pierwszym z dwójki dzieci. Urodzona w Brisbane kobieta jest inspiracją dla wielu osób, na instagramie ma ponad 700 tysięcy obserwujących. (Agencja TVN/x-news)
 • Jak żyli najsławniejsi polscy gangsterzy?

  Najgroźniejsze organizacje przestępcze zwykle powstają w biednych dzielnicach wielkich miast albo w zaniedbanych rejonach. Polscy gangsterzy przejęli za to podwarszawskie miejscowości: Pruszków i Wołomin. Czy życiorysy polskich gangsterów nadają się na scenariusz filmu fabularnego? Pisarz Artur Górski oraz reporter programu "Uwaga!" Krzysztof Spiechowicz opowiedzieli o życiu polskich gangsterów. - Fascynujemy się światem gangsterskim, a tak naprawdę, to ich bogactwo wynikało ze zniszczenia życiorysów innych osób - wyjaśnił reporter. Co fascynuje ludzi w gangsterskim życiu? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Beztroskie życie pand. Urocze

  Pandy wielkie to prawdziwe leniuchy. Zwierzęta uwielbiają spędzać beztrosko czas, a do ich aktywności należą drobne wspinaczki oraz zabawa z innymi osobnikami. Najlepszą formą relaksu są oczywiście drzemki, które urządzają sobie każdego dnia. Trzeba przyznać, że niedźwiedzie bambusowe, zamieszkujące ogrody zoologiczne, wiodą iście królewskie życie. (STORYFUL/x-news)