dobre wyniki

Artykuły - Dobre wyniki (235)

 • Dansk Supermarked Group, właściciel Netto, podał wyniki finansowe za 2017 rok

  Dansk Supermarked Group, właściciel Netto, podał wyniki finansowe za 2017 rok

  Dansk Supermarked Group, do której należy m.in. Netto, odnotowała w 2017 roku bardzo dobre wyniki wszystkich swoich spółek. Pierwsze roczne sprawozdanie finansowe od czasu ponownego przejęcia firmy przez Salling Foundations wykazuje wzrost zarówno przychodów, jak i zysków. To historyczny moment dla Dansk Supermarked - grupa osiągnęła najwyższy w historii udział w duńskim rynku. W planie są dalsze inwestycje, także w Polsce.
 • Agencja Moody's podwyższyła perspektywę ratingu kredytowego Warszawy

  Agencja Moody's podwyższyła perspektywę ratingu kredytowego Warszawy

  Agencja Moody's - biorąc pod uwagę bardzo dobre wyniki operacyjne oraz finansowe Warszawy - podwyższyła perspektywę ratingu kredytowego stolicy, z negatywnej na stabilną - poinformował we wtorek stołeczny ratusz.
 • PEKAES wciąż na ścieżce wzrostu rentowności

  Po trzech kwartałach 2015 roku Grupa PEKAES ponownie pokazuje dobre wyniki finansowe.
 • Sprzyjające warunki źródłem bardzo dobrych wyników Grupy Orlen

  W II kwartale br. Grupa ORLEN osiągnęła zysk operacyjny (EBITDA wg LIFO) w wysokości 2,9 mld zł, przed uwzględnieniem wpływu odpisów wartości aktywów rzeczowych. Wypracowanie dobrych wyników było możliwe dzięki sprzyjającemu otoczeniu makroekonomicznemu - wzrostowi marży downstream i spadkowi cen ropy naftowej.
 • Coraz lepsza sytuacja Telewizji Polskiej

  Coraz lepsza sytuacja Telewizji Polskiej

  Zysk Telewizji Polskiej w I kw. 2015 r. wyniósł 114,7 mln zł i był lepszy rok do roku o 9,1 mln zł. Złożyły się na to wyższe przychody ze sprzedaży, reklam, abonamentu, ale także oszczędności - poinformowało we wtorkowym komunikacie Centrum Informacji TVP.
 • Kupiec kończy 2014 r. wzrostem zysków oraz sprzedaży

  Kupiec, spółka notowana na rynku NewConnect od sierpnia 2011 r., która działa w branży transportu i spedycji, zakończyła 2014 rok zyskiem netto wynoszącym 119 tys. zł oraz przychodami sięgającymi 23 095 tys. zł. Emitent bardzo dynamicznie rozwija spółkę BVT, która wypracowuje niezwykle dobre wyniki finansowe i przygotowuje się do debiutu na rynku NewConnect.
 • Czy deweloperzy budują zbyt dużo?

  Czy deweloperzy budują zbyt dużo?

  Ostatnie dwanaście miesięcy upłynęło pod znakiem ożywienia na rynku pierwotnym. Dobre wyniki sprzedażowe motywowały inwestorów do rozpoczynania nowych projektów. Firmy deweloperskie wprowadziły na główne rynki prawie dwa razy więcej mieszkań niż rok wcześniej. Do końca 2014 r. wzmożony popyt kompensował skutki inwestycyjnej ofensywy deweloperów. Ta sytuacja zmieni się w najbliższych miesiącach..
 • Rynek kredytów samochodowych wzrósł o 15 procent

  Rynek kredytów samochodowych wzrósł o 15 procent

  W ciągu dziewięciu miesięcy tego roku w Polsce sprzedano ponad 213 tys. nowych samochodów - podał European Automobile Manufacturer's Association. To o 15 proc. więcej niż rok wcześniej. O tyle samo wzrósł rynek kredytów samochodowych. Większość klientów salonów stanowią firmy. Dzięki ich zakupom bardzo dobre wyniki notuje też branża leasingowa.
 • Obwoźny handel polskim mięsem daje zaskakujące wyniki

  Obwoźny handel polskim mięsem daje zaskakujące wyniki

  Minister rolnictwa Marek Sawicki mpo wizycie w Azji ówi, że sygnały są optymistyczne i nawet Chińczycy są gotowi rozmawiać o zniesieniu embarga na polską wieprzowinę.
 • Dobre wyniki Grupy Atende w I kwartale 2014 roku

  Grupa Atende wypracowała w I kwartale br. lepsze wyniki niż w analogicznym okresie roku poprzedniego, pomimo odczuwalnej sezonowości, charakterystycznej dla działalności emitenta.

Filmy - Dobre wyniki (1)

 • Dobre wyniki w sektorze ubezpieczeń

  Mimo iż sektor ubezpieczeń został w tym roku doświadczony przez powodzie, nie odczuje negatywnego efektu tych wydarzeń - mówi Stanisław Kluza. Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego odniósł się również do propozycji nowych rozwiązań w systemie emerytalnym.