dmuchana

Artykuły - Dmuchana (13)

 • Będą musieli dmuchać

  Słowaccy parlamentarzyści, którzy spowodują wypadek samochodowy, będą musieli poddawać się badaniu alkomatem i nie będą mogli zasłaniać się przed tym immunitetem.
 • Amerykanie sami dmuchają bombki

  Amerykanie sami dmuchają bombki

  Święta w USA kojarzą nam się z szałem zakupów i przerostem formy nad treścią. Tymczasem w Nowym Jorku nastała moda na własnoręczne dmuchanie bombek na choinkę. Chętni mogą także pojechać do lasu, by na specjalnej farmie wyciąć sobie drzewko bożonarodzeniowe.
 • Lepiej dmuchać na zimne

  Wzrost PKB w 2009 r. może wynieść 2,5 - 3 proc. - uważa główny ekonomista Business Centre Club prof. Stanisław Gomułka. To prognoza zbliżona do prognozy Narodowego Banku Polskiego.
 • Dmuchanie na ogień

  Przyjęcie planu Paulsona nie uspokoiło rynków. Niestety już po pierwszym dniu można stwierdzić, iż jeden z zamierzonych celów planu - uspokojenie rynku, nie został osiągnięty. I prawdopodobnie już nie zostanie. W piątek można było jeszcze mieć nadzieję, iż spadki amerykańskich indeksów były tylko realizacją zysków.
 • Dmuchanie będzie obowiązkowe?

  Dmuchanie będzie obowiązkowe?

  Dwaj francuscy ministrowie chcą wprowadzenia obowiązkowych testów alkomatami w klubach i otwartych do późnej nocy kawiarniach.
 • Dmuchanie w balon antyklerykalizmu

  Dmuchanie w balon antyklerykalizmu

  Można odnieść wrażenie, że w dzisiejszym polskim życiu publicznym mamy do czynienia z pewnego rodzaj recydywą. Bo oto w niektórych wypowiedziach, artykułach czy dyskusjach pobrzmiewa dalekie echo wydarzeń z początku lat 90. To deja vu zwie się antyklerykalizmem.
 • Steczkowska dmuchała

  Steczkowska dmuchała

  Na zakończenie przegranego wieczoru w "Tańcu z gwiazdami" Justyna Steczkowska miała jeszcze spotkanie z policją. Wokalistka musiała dmuchać w balonik.
 • Matko Polko, dmuchaj!

  Matko Polko, dmuchaj!

  Drżyjcie matki Polki - ostrzega "Fakt". Poseł Samoobrony Waldemar Nowakowski wypowiada wojnę pijanym rodzicom. Zamierza tak zmienić prawo, by policjanci z drogówki mogli zatrzymywać mamy spacerujące po parku ze swymi pociechami i kontrolować je alkomatami.
 • Futrzane, pluszowe, dmuchane...

  Futrzane, pluszowe, dmuchane...

  (Reuters) Wystawę "Geografia erotycznej fantazji" otwarto w Muzeum Seksu w Nowym Jorku. Filmy, fotografie, rysunki, maski i inne akcesoria stanowią swoisty "plac zabaw" dla dorosłych, prezentując najpopularniejsze motywy erotyczne i fetysze.
 • Gazowe firmy dmuchają na zimno

  Giełdowe firmy uzależnione od gazu ze spokojem patrzą na negocjacje Rosji z Białorusią. Dmuchają jednak na zimne.

Filmy - Dmuchana (1)