długie włosy

Artykuły - Długie włosy (37)

 • Jaka grzywka do kręconych włosów

  Jaka grzywka do kręconych włosów

  Słyszałam, że grzywki odmładzają i dlatego bardzo chciałabym zmienić fryzurę. Problem w tym, że mam lekko kręcone włosy… Czy grzywka przy takich włosach jest w ogóle możliwa? Edyta, 39 lat, Myślibórz
 • Cztery najmodniejsze fryzury sezonu dla długich włosów

  Cztery najmodniejsze fryzury sezonu dla długich włosów

  Prosty kok lub rozpuszczone włosy wyprostowane tak, że wyglądają niemalże jak druty to już zamierzchła stylizacyjna przeszłość. Jeśli na wielkie wyjście chcesz uczesać się stylowo, obserwuj to, co na głowach mają modelki na pokazach rodzimych i zagranicznych projektantów.
 • Co mówią o nas włosy?

  Co mówią o nas włosy?

  Fryzura może zdradzać przynależność do subkultury, odzwierciedla nasze samopoczucie i stan zdrowia. Jednak włosy, jak twierdzą eksperci, są również wyrazem seksualności.
 • Zniszczone włosy? Tak możesz tego uniknąć...

  Zniszczone włosy? Tak możesz tego uniknąć...

  Nieważne - krótkie, długie, proste czy kręcone. Wszyscy marzą o pięknych włosach, ale rzeczywistość często wygląda całkiem inaczej. Jest parę tricków, które sprawią, że włosy będą zdrowsze i przede wszystkim będą się świetnie prezentować przy każdej okazji.
 • Stylowa odmiana na głowie

  Stylowa odmiana na głowie

  Aby przełamać monotonny styl stworzono OSiS+ Style Shifters.
 • Zagrać w filmie o Lechu Wałęsie

  Zagrać w filmie o Lechu Wałęsie

  Nie tylko gwiazdy zagrają w filmie o Lechu Wałęsie. Taka okazja czeka też na ok. 300 statystów, którzy w listopadzie przyjadą do Gdańska i pomyślnie przejdą casting. Poszukiwani są mężczyźni w wieku 20 - 50 lat z długimi włosami i brodą.
 • Ukradł kobiecie... włosy. Ściął je nożem na przystanku

  Złodziej ściął i ukradł długie włosy młodej kobiety czekającej na przystanku autobusowym w mieście Goiania (środkowa Brazylia) - poinformowała w sobotę lokalna policja.

Filmy - Długie włosy (2)

 • Magicznie długie włosy

  90 proc. mężczyzn chętniej umówi się na randkę z długowłosą dziewczyną niż z jej krótko obciętą koleżanką. Co ciekawe, większość kobiet również uważa długie fryzury za ładniejsze i próbuje zapuścić włosy. Dla tych, którym brakuje cierpliwości, mamy dobrą wiadomość...
 • Długie włosy to wyzwanie

  Długie włosy są piękne i kobiece, ale ich utrzymanie ich w dobrej kondycji nie jest łatwe. Warto pamiętać, że długie włosy powinny przede wszystkim wyglądać zdrowo. Jak osiągnąć ten efekt?