długie

Artykuły - Długie (605)

 • Sklepy w długi weekend

  Sklepy w długi weekend

  Rozpoczął się wyczekiwany przez wielu długi majowy weekend. Po zakupy najlepiej wybrać się dzisiaj lub jutro. W święta - 1 i 3 maja, galerie handlowe, duże sklepy i supermarkety są ustawowo zamknięte.
 • Dobrze napisany biznesplan to szansa na długie biznesowe życie

  Dobrze napisany biznesplan to szansa na długie biznesowe życie

  Co szósta pracująca osoba, wliczając rolników indywidualnych, ma większą lub mniejszą firmę (bez rolników - co dziewiąta).
 • Długie lokaty mogą się opłacić. Bankom

  Długie lokaty mogą się opłacić. Bankom

  Cześć banków chcąc jak najlepiej wykorzystać okres niskich stóp procentowych zaczyna proponować klientom długoterminowe lokaty. Jednak to co korzystne dla banków, niekoniecznie musi okazać się opłacalne dla klientów.
 • Niemcy: Długa zima to miliardowe straty

  Niemcy: Długa zima to miliardowe straty

  Wyjątkowo długa zima jest nie tylko męcząca, ale też bardzo kosztowna. Dziennikarze niemieckiej gazety "Bild" wyliczyli, że straty spowodowane przeciągającą się zimą sięgają miliardów euro.
 • Spowolnienie nie będzie długie, odbicie dzięki krajom euro - Sławiński, NBP

  Spowolnienie nie będzie długie, odbicie dzięki krajom euro - Sławiński, NBP

  - Spowolnienie w polskiej gospodarce nie będzie długie i bolesne, a odbicie nastąpi odbicie dzięki ożywieniu w krajach eurostrefy na poziomie takim gdzie bezrobocie w Polsce nie będzie rosło, a inwestycje spadały - powiedział w TVN CNBC szef Instytutu Ekonomicznego NBP Andrzej Sławiński.
 • Pizza Obama i lody na cześć prezydenta USA w Neapolu

  Pizza Obama i lody z portretem prezydenta USA cieszą się wielką popularnością w Neapolu. Po przysmaki przygotowane na cześć Baracka Obamy ustawiają się długie kolejki. To wynik niedawnego zjazdu włoskich zwolenników jego reelekcji w stolicy Kampanii.
 • Polska spłaca ostatnie długi zaciągnięte w czasach Gierka

  Polska spłaca ostatnie długi zaciągnięte w czasach Gierka

  PRL ostatecznie przejdzie jutro do historii. W sobotę Polska spłaci wszystkie długi wobec Klubu Londyńskiego zaciągnięte w czasach Gierka. Ostatnia rata wyniesie 297 milionów dolarów.
 • Będzie się długo leczył

  Będzie się długo leczył

  Billie Joe Armstrong z zespołu Green Day pozostanie na leczeniu odwykowym w zamkniętym ośrodku terapeutycznym co najmniej do początku 2013 roku - informuje koncern płytowy grupy.
 • PiS chce debaty długiej nad wystąpieniem premiera

  PiS chce debaty długiej nad wystąpieniem premiera

  Klub PiS chce, by po wystąpieniu premiera Donalda Tuska w Sejmie odbyła się debata długa, trwająca sześć godzin. Według szefa klubu Mariusza Błaszczaka, sytuacja gospodarcza i społeczna w Polsce jest na tyle poważna, że trzeba do niej podejść merytorycznie.
 • Kultowa gra Blizzardu już niedługo za darmo?

  Kultowa gra Blizzardu już niedługo za darmo?

  Znane wszem i wobec studio zastanawia się nad wprowadzeniem modelu free-to-play w jednej ze swoich wiodących gier. Czy już niedługo będziemy w niej płacić za dodatkowe funkcjonalności?