długi

Artykuły - Długi (372)

Filmy - Długi (39)

 • Długi należy spłacać! Czym się różni windykacja od zajęć komorniczych?

  Długi należy spłacać, ale są przypadki, gdy z różnych względów nie jest to możliwe. Wówczas sprawa może trafić do firmy windykacyjnej, której zadaniem jest odzyskiwanie zadłużenia. Wiele osób myli jednak windykację z zajęciami komorniczymi – czym dokładnie różnią się one między sobą? O tym opowiedział adwokat i doktor nauk prawnych dr Jan Prasałek. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak unikać długów?

  Czy można żyć bez kredytu? Rozmawiali o tym taksówkarz Patryk Heronimek oraz ekonomista Marcin Iwuć. Heronimek wyjaśnił, jak udaje mu się oszczędzać pieniądze i nie brać kredytu. (Dzień Dobry TVN/x-nerws)
 • Wisła Kraków. Prezes Obidziński o sytuacji finansowej. Wideo

  P.o. prezesa Wisły Kraków SA Piotr Obidziński powiedział Interii: - Spłacamy zadłużenie, ale to krople w morzu długów, głównie wobec miasta i Tele-Foniki
 • Koszty życia i zadłużenie Polaków coraz wyższe

  Jak wynika z najnowszego raportu Krajowego Rejestru Długów, co miesiąc wydajemy na utrzymanie średnio 1572 zł, podczas gdy trzy lata temu było to 976 zł, czyli o ponad 60 proc. mniej. Nie dziwi więc fakt, że przeszło 70 proc. badanych uważa, że koszty życia w Polsce są wysokie lub bardzo wysokie.