Django Unchained

Artykuły - Django Unchained (14)

 • Christoph Waltz: Jak stał się gwiazdą?

  Christoph Waltz: Jak stał się gwiazdą?

  Dwukrotny laureat Oscara, Austriak Christoph Waltz, jest dziś jednym z najbardziej znanych aktorów na świecie. Jego droga na szczyt była jednak bardzo długa. W świadomości widzów zaistniał dopiero jako człowiek dojrzały.
 • Tarantino: Will Smith miał zagrać w "Django"

  Tarantino: Will Smith miał zagrać w "Django"

  Quentin Tarantino ujawnił, że Jamie Foxx nie był pierwszym kandydatem do głównej roli w jego najnowszym obrazie "Django". Reżyser chciał obsadzić w tej roli Willa Smitha.
 • Oskarżony: Quentin Tarantino!

  Oskarżony: Quentin Tarantino!

  Dawno żaden film nie wywołał w Stanach Zjednoczonych tak gorącej dyskusji jak "Django" Quentina Tarantino. Bękarta amerykańskiego kina oskarżono o rasizm, gloryfikację przemocy oraz komercjalizację tematu niewolnictwa. Nic dziwnego, że "Django" stał się już najbardziej kasową ze wszystkich jego produkcji.
 • Jamie Foxx wyzwolony

  Jamie Foxx wyzwolony

  Jako młody chłopak niejednokrotnie słyszałem różne nieprzyjemne epitety rzucane pod moim adresem przez osoby o białym kolorze skóry - mówi Jamie Foxx. Laureat Oscara dorastał w niewielkim mieście Terrell w Teksasie, które, wedle jego słów, było "nacechowane rasowymi uprzedzeniami". - Musiałem z tym żyć, innej rady nie było - dodaje po chwili. - Te doświadczenia pozwoliły mi doskonale wczuć się w scenariusz "Django".
 • Tarantino podbija Europę

  Tarantino podbija Europę

  Najnowszy film Quentina Tarantino podbija ekrany europejskich kin. We wtorek, 8 stycznia, pierwsze pokazy "Django" odbędą się w Berlinie. Film mogą już oglądać widzowie w Rzymie i Paryżu.
 • Tego jeszcze nie było: Duet nieżyjących gwiazd

  Tego jeszcze nie było: Duet nieżyjących gwiazd

  Ujawniono szczegóły ścieżki dźwiękowej do najnowszego filmu Quentina Tarantino - "Django Unchained".
 • "Django" Tarantino: Tylko z dorosłymi!

  "Django" Tarantino: Tylko z dorosłymi!

  W internecie pojawił się drugi zwiastun oczekiwanego westernu Quentina Tarantino "Django Unchained". Obok niepokazywanych dotychczas fragmentu filmu zobaczyć w nim możemy prezentacje drugoplanowych ról - Samuela L. Jacksona, Kerry Washington oraz Jonaha Hilla.
 • "Django" Tarantino. Jest zwiastun!

  "Django" Tarantino. Jest zwiastun!

  Pojawił się pierwszy międzynarodowy zwiastun nowego filmu Quentina Tarantino "Django Unchained". Premiera produkcji w Polsce zapowiadana jest na luty 2013 roku.
 • Western, gwiazdy i Tarantino

  Western, gwiazdy i Tarantino

  Trwają zdjęcia do najnowszego filmu Quentina Tarantino "Django Unchained". Główne role w tym westernie grają: Leonardo DiCaprio, Jamie Foxx, Christoph Waltz i Samuel L. Jackson. Pierwsza część zdjęć powstała w miejscu znanym wszystkim fanom gatunku - Melody Ranch w Santa Clarita w Kalifornii.
 • Russell ponownie u Tarantino

  Russell ponownie u Tarantino

  Quentin Tarantino po raz kolejny spotka się na planie filmowym z Kurtem Russellem ("Grindhouse: Death Proof ) i Laurą Cayouette ("Kill Bill 2"). Gwiazdy dołączyły do obsady jego nowego projektu - spaghetti westernu "Django Unchained".