django

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Django (Film (2012)[Django Unchained] Reż.Quentin Tarantino) ,

Artykuły - Django (43)

 • DiCaprio i Foxx znowu razem

  DiCaprio i Foxx znowu razem

  Leonardo DiCaprio i Jamie Foxx, którzy zagrali główne role w nagrodzonym Oscarem za scenariusz filmie Quentina Tarantino "Django", znów będą razem pracować. Wystąpią w adaptacji kryminalnej powieści Craiga Zahlera "Mean Business on North Ganson Street".
 • Gorące dyskusje na temat "Django"

  Gorące dyskusje na temat "Django"

  Mimo że Quentin Tarantino zdobył statuetkę za najlepszy scenariusz oryginalny podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów, to jego głównym celem, gdy realizował film, było wywołanie dyskusji odnoszących się do kontrowersyjnej tematyki "Django".
 • Oskarżony: Quentin Tarantino!

  Oskarżony: Quentin Tarantino!

  Dawno żaden film nie wywołał w Stanach Zjednoczonych tak gorącej dyskusji jak "Django" Quentina Tarantino. Bękarta amerykańskiego kina oskarżono o rasizm, gloryfikację przemocy oraz komercjalizację tematu niewolnictwa. Nic dziwnego, że "Django" stał się już najbardziej kasową ze wszystkich jego produkcji.
 • Samuel L. Jackson nie potrzebuje Oscara

  Samuel L. Jackson nie potrzebuje Oscara

  Samuel L. Jackson, gwiazda "Django", w całej swojej karierze był tylko raz nominowany do Oscara. Aktor miał szansę na nagrodę Akademii w 1994 roku, za najlepszą rolę drugoplanową w filmie "Pulp Fiction" Quentina Tarantino. Hollywoodzki gwiazdor wyznał niedawno, że wcale nie potrzebuje złotej statuetki.
 • "Wycieńczony" DiCaprio

  "Wycieńczony" DiCaprio

  Jedna z gwiazd ostatniego filmu Quentina Tarantino "Django", Leonardo DiCaprio, zapowiedział, że zamierza wziąć "długą przerwę od aktorstwa". Powód? W ciągu dwóch ostatnich lat gwiazdor zagrał w trzech filmach i jest "wycieńczony".