DIY

Artykuły - DIY (2)

 • Zrób to sam

  Zrób to sam

  Powszechny dostęp do dóbr powoduje, że coraz częściej szukamy produktów unikatowych, a najlepiej spersonalizowanych. Tak właśnie narodził się trend DIY, który dla jednych jest pasją, a dla innych sposobem na kreatywne prezenty.
 • ​Najlepsze domowe maseczki do włosów

  ​Najlepsze domowe maseczki do włosów

  DIY, czyli "zrób to sama" to kosmetyczny trend, który robi furorę na świecie.

Filmy - DIY (626)

 • Jak używać pasków wybielających na zęby?

  Wybielanie zębów paskami to prosty i łatwy sposób na nadanie naszemu uśmiechowi pięknej bieli. To również stosunkowo tani i bezpieczny sposób - nie musimy wydawać fortuny w profesjonalnych gabinetach dentystycznych, wszystko załatwiamy w parę minut w domowym zaciszu. Niestety, wielu z nas nie wie, jak poprawnie używać pasków wybielających na zęby - i to mimo instrukcji na opakowaniu. Zobaczcie naszą wideoinstrukcję, jak dobrze je nakładać.
 • Domowa mikrodermabrazja do cery wrażliwej

  Mikrodermabrazja to właściwie nowy zabieg kosmetyczny, który coraz częściej wykonujemy nie tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych, a także w domu. To doskonały sposób oczyszczania skóry twarzy, który polega na ścieraniu zewnętrznych warstw naskórka i usuwaniu z niej zaskórników, prosaków, a przede wszystkim pomaga zniwelować niedoskonałości naszej skóry - wszelkie przebarwienia, zmarszczki czy blizny. Jak zrobić domową mikrodermabrazję do cery wrażliwej? To naprawdę proste!
 • Domowy krem zmniejszający zbędne owłosienie na twarzy

  Coraz więcej kobiet ma drobny, ale przykry problem z pojawiającym się owłosieniem na twarzy. Większość z nas ma na twarzy drobne, delikatne włoski, które czasami zmieniają się w twarde, nieestetyczne owłosienie, z którym można sobie poradzić wyłącznie przez depilację. We wczesnym stadium można zareagować domowymi kremami, zmniejszającymi zbędne, niechciane owłosienie. Jak ją zrobić? Zobaczcie nasz poradnik - to naprawdę proste!
 • Odmładzająca, napinająca skórę maseczka do twarzy

  Skóra twarzy, która jest naszą wizytówką, każdego dnia jest narażona na mnóstwo szkodliwych czynników, które sprawiają, że cera staje się zbyt luźna i pomarszczona, pojawiają się kolejne przebarwienia, krostki, w czego efekcie skóra starzeje się jeszcze szybciej, niż byśmy chciały. Doskonałym sposobem są domowe maseczki, które będą odwracały negatywne skutki tych czynników, a także na nowo napinały i odżywiały naszą skórę - by cera na nowo wyglądała młodo i świeżo. Przygotowanie jej jest proste, a efekty - znakomite. Zobaczcie nasz poradnik!