Film - Disney+

Artykuły - Disney+ (6)

 • Disney+ nieudolnie zamaskował nagość w komedii "Plusk"

  Disney+ nieudolnie zamaskował nagość w komedii "Plusk"

  Choć klasyczna komedia romantyczna "Plusk" z Tomem Hanksem i Daryl Hannah trafiła na platformę Disney+ w lutym, to dopiero teraz znalazła się na ustach internautów. Wszystko za sprawą odnalezionego przez jednego z widzów fragmentu filmu, w którym bardzo nieudolnie dokonano korekt, które miały na celu ukrycie fragmentów nagich ciał i dostosowanie filmu do surowych standardów Disneya.
 • Koronawirus: Netflix i Disney przerywają produkcje filmów i seriali

  Koronawirus: Netflix i Disney przerywają produkcje filmów i seriali

  Na świecie trwa pandemia koronawirusa. W Polsce ogłoszono stan zagrożenia epidemicznego. Kolejne serwisy, platformy i telewizje decydują się na wstrzymanie produkcji filmów, seriali i programów. Ogłosiły to również serwis streamingowy Netflix i koncern medialny Disney.
 • Disney+ w Europie od 24 marca

  Disney+ w Europie od 24 marca

  Start serwisu streamingowego Disney+ w Europie Zachodniej nastąpi 24 marca, czyli tydzień wcześniej niż pierwotnie zakładano. Początkowo jego oferta będzie dostępna w Anglii, Irlandii, Francji, Hiszpanii, we Włoszech i w krajach niemieckojęzycznych. Kiedy Disney+ będzie dostępny w Polsce?
 • Serial w świecie "Gwiezdnych wojen". Zobacz zwiastun "The Mandalorian"!

  Serial w świecie "Gwiezdnych wojen". Zobacz zwiastun "The Mandalorian"!

  Nowa produkcja Disneya to serial osadzony w świecie "Gwiezdnych wojen". Główne role zagrają Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers i Werner Herzog. Premiera "The Mandalorian” zaplanowana jest na 12 listopada, a już teraz twórcy zaprezentowali zwiastun.
 • Dinsey+ bez możliwości dzielenia się kontem?

  Dinsey+ bez możliwości dzielenia się kontem?

  Wiele serwisów steamingowych nie walczy z udostępnianiem swoich hasłem innym osobom. Na takie rozwiązanie nie zamierza jednak pozwolić Disney, który szykuje się do uruchomienia swojej platformy Disney+. Według studia korzystanie z jednego konta przez kilka osób to piractwo.
 • Disney+ wystartuje 12 listopada. Znamy cenę!

  Disney+ wystartuje 12 listopada. Znamy cenę!

  Disney+, serwis VoD Disney'a, zostanie uruchomiony 12 listopada br. w USA. W 2020 roku system ma być stopniowo wprowadzany na innych rynkach. Disney zamierza przeznaczyć ponad miliard dolarów na produkcje, które zadebiutują na serwisie.