Disney Channel

Artykuły - Disney Channel (14)

 • Natalia Kukulska i "Nasz czas" (serial "Elena z Avaloru")

  Natalia Kukulska i "Nasz czas" (serial "Elena z Avaloru")

  Piosenkę "Nasz czas do nowego serialu Disneya "Elena z Avaloru" śpiewa Natalia Kukulska. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do tego nagrania.
 • Dzieci w październiku wybierały Cartoon Network

  Dzieci w październiku wybierały Cartoon Network

  Najpopularniejszymi kanałami dziecięcymi były w październiku br. Cartoon Network, Disney Channel oraz Disney XD.
 • "Fineasz i Ferb" w pełnym metrażu

  "Fineasz i Ferb" w pełnym metrażu

  "Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze", film oparty na nominowanym do nagród BAFTA serialu komediowym dla dzieci, będą mogli już wkrótce obejrzeć polscy widzowie. Premiera animowanej produkcji odbędzie się 5 listopada jednocześnie w Disney XD oraz Disney Channel.
 • "Do dzwonka": Disney w Polsce

  "Do dzwonka": Disney w Polsce

  Disney nagrał swoją pierwszą produkcję w Polsce. Serial "Do dzwonka" jest adaptacją włoskiego serialu Disney Channel "Quelli d'ell Intervallo", który został już zrealizowany w 16 wersjach językowych na całym świecie.
 • Adam Sztaba będzie jurorem

  Adam Sztaba będzie jurorem

  Muzyk Adam Sztaba, piosenkarka Reni Jusis oraz kompozytor Robert Amirian będą jurorami w nowym show rozrywkowym dla młodzieży - "My Camp Rock". Start programu już w sobotę, 14 sierpnia, na kanale Disney Channel.
 • Pożegnanie Miley Cyrus

  Pożegnanie Miley Cyrus

  Miley Cyrus pożegna się ze swoim serialowym alter ego, Hanną Montaną, po kolejnym sezonie produkcji Disney Channel - potwierdzili producenci serialu.
 • Zostań gwiazdą telewizji

  Zostań gwiazdą telewizji

  Na Disney Channel startuje "Star Factory: High School Musical" - nowa inicjatywa online dająca fanom szansę wystąpienia w ich własnym wideo.
 • Kasowi królowie sceny muzycznej

  Kasowi królowie sceny muzycznej

  Wśród zastoju i recesji, które zdominowały rynek muzyczny w 2007 roku, niewielkie grono artystów potrafiło zdobyć oszałamiające majątki. Zapomnij o odkryciach sezonu. To weterani, tacy jak The Police i Celine Dion święcili największe komercyjne tryumfy w ubiegłym roku. Nieźle powodziło się też młodym, lecz uznanym już gwiazdom, takim jak Josh Groban, czy Hannah Montana z Disney Channel.
 • Urodziny Disney Channel

  Kieliszkiem szampana i urodzinowym tortem z wizerunkiem Myszki Miki Disney Channel świętował pierwsze urodziny w Polsce. Jubileuszowa impreza odbyła się w warszawski klubie Foksal 19, a gościem specjalnym był dyrektor Disney Channel Polska, pan Rob Gilby.
 • Premiera "High School Musical 2"

  Premiera "High School Musical 2"

  Już 5 października o godz. 19:00 na kanale Disney Channel swoją premierę będzie miał film "High School Musical 2". Film podczas uroczystej premiery w kinie widzieli już dziennikarze i fani. Na pokaz przybyła też Hania Stach i Andrzej Lampert - to oni użyczyli swoich głosów głównym postaciom filmu.

Filmy - Disney Channel (1)

 • Anna Popek: Mam w sobie dziecko

  Fajnie popatrzeć na ładnych chłopców w kinie i na to, co oni robią - powiedziała INTERIA.TV prezenterka TVP, Anna Popek przy okazji premiery nowego serialu Disney Channel "Jonas".