Discovery World

Artykuły - Discovery World (4)

 • Wszystkie kanały Discovery w HD do końca 2014

  Wszystkie kanały Discovery w HD do końca 2014

  - Naszą ambicją jest, by całe portfolio Discovery w Polsce było nadawane w wysokiej rozdzielczości do końca 2014 roku - zapowiedział Wirtualnemedia.pl szef Discovery na Europę Centralną. Obecnie wersję HD mają trzy z siedmiu stacji z polskiego portfolio spółki, czyli Discovery Channel, Animal Planet i TLC.
 • Discovery Turbo Xtra na polskim rynku

  Discovery Turbo Xtra na polskim rynku

  Potwierdziły się przypuszczenia portalu satkurier.pl o zamiarze wprowadzenia na polski rynek kanału Discovery Turbo Xtra.
 • Discovery: Będą kolejne kanały HD w Polsce

  Discovery: Będą kolejne kanały HD w Polsce

  Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzający Discovery Networks, w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl powiedziała o planach nadawcy związanych z polskim rynkiem. Nadawca chce m.in. wprowadzić na nasz rynek kolejne kanały w wysokiej rozdzielczości.
 • Imperium niezachodzącego słońca

  Imperium niezachodzącego słońca

  Dlaczego Argentyna nieustająco wzywa Wielką Brytanię do oddania Falklandów? Co łączy brytyjską monarchię z Jamajką i dlaczego w Indiach obowiązuje ruch lewostronny? By się tego dowiedzieć, trzeba sięgnąć do historii największego w dziejach świata mocarstwa. Widzowie Discovery World będą mogli to zrobić, śledząc serię "Imperium brytyjskie".