Discovery

Artykuły - Discovery (154)

 • Discovery i Cyfrowy Polsat utworzą międzynarodową platformę VOD OTT

  Discovery i Cyfrowy Polsat podpisały umowę joint venture dotyczącą utworzenia wspólnej platformy OTT dostępnej na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych. Nowy serwis zapewni widzom dostęp do polskich filmów, seriali, dokumentów, programów sportowych oraz rozrywkowych w jednym miejscu. W ofercie znajdzie się szeroki zakres lokalnych produkcji TVN, Polsatu, treści zakupione u zewnętrznych producentów, a także produkcje własne realizowane przez nowy podmiot.
 • Dplay od Discovery startuje w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Kiedy w Polsce?

  Dplay od Discovery startuje w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Kiedy w Polsce?

  Discovery, Inc. wprowadziło na rynek w Wielkiej Brytanii i Irlandii usługę streamingową pod nazwą dplay. Serwis ten obejmuje bibliotekę treści wideo z następujących bezpłatnych kanałów: Quest, Quest Red, DMAX, Food Network, Really i Home. Dplay jest usługą darmową, finansowaną z reklam, czyli działającą w modelu AVOD.
 • Czy Discovery zamknie niektóre polskie kanały?

  Czy Discovery zamknie niektóre polskie kanały?

  Przejęcie Scripps i co za tym idzie TVN przez Discovery stało się faktem. W najbliższych miesiącach możemy mieć zatem do czynienia ze zmianami w ofercie kanałów tematycznych. Czy są możliwe zamknięcia albo rewolucyjne zmiany w niektórych stacjach? A może będą kolejne przejęcia nadawców?
 • Warunkowa zgoda KE na przejęcie Scripps przez Discovery

  Warunkowa zgoda KE na przejęcie Scripps przez Discovery

  Komisja Europejska warunkowo zgodziła się na przejęcie przez amerykański koncern Discovery firmy Scripps, m.in. właściciela polskiego TVN. Warunkiem jest udostępnienie dystrybutorom kanałów informacyjnych TVN za "rozsądną cenę".
 • Naziemna telewizja cyfrowa: Jakie kanały w MUX8 chce uruchomić Discovery?

  Naziemna telewizja cyfrowa: Jakie kanały w MUX8 chce uruchomić Discovery?

  Eureka TV, Forma TV oraz Lokalna TV to stacje, które Discovery Polska chce uruchomić w MUX 8. Jak informuje nadawca, wszystkie z nich będą tworzone we współpracy z lokalnymi twórcami i producentami. Przypomnijmy, że nadawca wziął udział w konkursie na zagospodarowanie MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej. Na razie nie wiadomo, kiedy ogłoszone zostaną wyniki tego konkursu.
 • Discovery kupił prawa do transmisji z igrzysk olimpijskich

  Discovery kupił prawa do transmisji z igrzysk olimpijskich

  Prawa do transmisji telewizyjnej i wieloplatformowej na terenie Europy z czterech kolejnych igrzysk olimpijskich w latach 2018-2024 zostały przyznane Discovery Communications, właścicielowi Eurosportu - poinformował Międzynarodowy Komitet Olimpijski.
 • Kto będzie transmitował mecze Ekstraklasy?

  Kto będzie transmitował mecze Ekstraklasy?

  Canal+, Discovery i Polsat - te trzy stacje prawdopodobnie podzielą się transmisjami ligowych meczów w kolejnych sezonach Ekstraklasy. Rozmowy jeszcze trwają, a o ich finalizacji dowiemy się najpóźniej za dwa miesiące.
 • Uwielbiałeś Animal Planet? Czeka cię ważna zmiana

  Uwielbiałeś Animal Planet? Czeka cię ważna zmiana

  Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East & Africa (CEEMEA), oddział Discovery Communications, największego nadawcy płatnej telewizji na świecie, poinformował o planowanej na luty br. zmianie formuły i nazwy kanału Animal Planet na Discovery Life.
 • Te kanały Discovery są w innych krajach. Powinny być u nas?

  Te kanały Discovery są w innych krajach. Powinny być u nas?

  Lutowy debiut kanału Discovery Life to doskonała okazja, aby przybliżyć czytelnikom inne marki Discovery nieobecne na naszym rynku. Amerykański koncern przyzwyczaił nas bowiem do częstych zmian w swoich paczkach i zapewne będziemy świadkami jeszcze wielu nowości. Jakie kanały niedostępne u nas oferuje na rodzimym rynku? Jakie w innych krajach europejskich? Które powinny trafić do nas?
 • Misja specjalna - przełamać granice głupoty!

  Misja specjalna - przełamać granice głupoty!

  Aktor i były zawodowy zapaśnik, znany z roli ekscentrycznego sierżanta B. A. Baracusa z popularnego w latach 80. i 90. serialu telewizyjnego "Drużyna A", pojawi się w całkowicie nowej roli.

Filmy - Discovery (7)

 • Zaginione miejsca: Gdzie jest Arka Przymierza?

  ​Wskazówki płynące z niedawno odkrytej starożytnej mapy biblijnego świata,rzucają nowe światło na trop Arki Przymierza. To do dziś jeden z najcenniejszych przedmiotów starożytności. Szukana od lat - bez skutku - przez zastępy badaczy, podróżników i archeologów. Teraz, przy użyciu najnowszych technologii,eksperci Justin i Emiliano śledzą podróż drewniano-złotej skrzyni z Ziemi Świętej, przez Egipt i Etiopię, dokonując przełomowego odkrycia W Biblii nie ma bardziej tajemniczego i cennego przedmiotu niż Arka Przymierza. Zgodnie z tradycją judeochrześcijańską miała w swoich wnętrzach przechowywać nie tylko kamienne tablice Mojżesza (dekalog), ale także laskę Aarona oraz dzban z manną zesłaną z nieba. Po upadku Jerozolimy słuch po Arce zaginął. Używając wskazówek ukrytych w biblijnych mapach, Justin Fornal i Emiliano Ruprah podążą szlakiem izraelitów uciekających z oblężonej w VI wieku p.n.e. Jerozolimy. Odwiedzą starożytne ruiny Egiptu, dawne szlaki handlowe Czarnego Lądu oraz tajemnicze wzgórza Etiopii, narażając swoje życie i zdrowie w poszukiwaniu świętej relikwii.Czy uda im się dokonać niemożliwego? Emisja odcinka 17 lutego o godz. 23:00 na antenie Discovery Channel.
 • Zobacz pierwszą część filmu o WOŚP i Jurku Owsiaku

  Obraz stworzono z okazji ubiegłorocznego jubileuszu najsłynniejszej orkiestry świata. Interia.pl jest oficjalnym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspieraj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy razem z INTERIĄ! KLIKNIJ TUTAJ!
 • Zobacz drugą część filmu o WOŚP i Jurku Owsiaku

  To obraz stworzony z okazji ubiegłoroczonego jubileuszu najsłynniejszej orkiestry świata. Interia.pl jest oficjalnym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspieraj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy razem z INTERIĄ! KLIKNIJ TUTAJ!
 • Ostatnia podróż promu Discovery

  Prom Discovery, przymocowany do grzbietu samolotu Boeing-747 SCA, wyruszył w swoją ostatnią podróż z bazy lotów kosmicznych na przylądku Canaveral. Celem lotu jest Waszyngton i Narodowe Muzeum Lotnictwa i Przestrzeni Kosmicznej (Agencja TVN/CNN Newsource).