Discopolo

Artykuły - Discopolo (9)

 • Lider zespołu Weekend w filmie "Discopolo"

  Lider zespołu Weekend w filmie "Discopolo"

  Lider zespołu Weekend Radosław Liszewski zadebiutuje w kinie rolą w filmie "Discopolo", ironicznej opowieści o kulturowym i socjologicznym fenomenie, który porwał miliony Polaków. Reżyserem jest Maciej Bochniak, który napisał również scenariusz wspólnie z debiutującym w roli scenarzysty Mateuszem Kościukiewiczem.
 • Kulig, Ogrodnik i Kot w filmie o disco polo

  Kulig, Ogrodnik i Kot w filmie o disco polo

  Joanna Kulig, Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki i Tomasz Kot - m.in. ci aktorzy grają w filmie "Discopolo", do którego zdjęcia realizowane są w Warszawie. Produkcja, łącząca cechy kina przygodowego, westernu oraz komedii, trafi na duże ekrany w 2015 roku.
 • Jacek Koman w filmie "Discopolo"

  Jacek Koman w filmie "Discopolo"

  Jacek Koman to kolejna gwiazda, która znalazła się w obsadzie filmu "Discopolo" w reżyserii Maćka Bochniaka. Aktora zobaczymy w roli Katiuszy - potentata zza wschodniej granicy z ciemną przeszłością i nieograniczonymi wpływami.
 • Ogrodnik na konsultacjach u Liszewskiego

  Ogrodnik na konsultacjach u Liszewskiego

  Dawid Ogrodnik gra główną rolę w filmie "Discopolo", do której zdjęcia właśnie trwają. Czołowy polski aktor młodego pokolenia zdradził, że w ramach przygotowań do roli spotykał się gwiazdami disco polo, m.in. z Radkiem Liszewskim.
 • Iwona Bielska w filmie "Discopolo"

  Iwona Bielska w filmie "Discopolo"

  Na planie filmu "Discopolo" przybywa aktorskich znakomitości. W miniony poniedziałek zdjęcia do tej jednej z najbardziej oryginalnych polskich produkcji ostatnich lat, rozpoczęła Iwona Bielska.
 • Padł pierwszy klaps na planie filmu "Discopolo"

  Padł pierwszy klaps na planie filmu "Discopolo"

  6 sierpnia padł pierwszy klaps na planie filmu "Discopolo" w reżyserii Macieja Bochniaka - fabularnej produkcji o kulturowym i socjologicznym fenomenie, który porwał miliony Polaków. W rolach głównych zobaczymy najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia - Dawida Ogrodnika, Piotra Głowackiego oraz Joannę Kulig.
 • Gwiazdy disco polo na dużym ekranie

  Gwiazdy disco polo na dużym ekranie

  Do obsady filmu "Discopolo" w reżyserii Maćka Bochniaka, dołączyli popularni wykonawcy tego gatunku muzycznego - Radosław Liszewski (współzałożyciel zespołu Weekend), Tomasz Niecik oraz Robert Klatt.
 • Maciej Bochniak (znów) o disco polo

  Maciej Bochniak (znów) o disco polo

  Scenariusz do filmu opowiadającego o grupie młodych ludzi dążących do spełnienia marzeń napisali wspólnie Maciej Bochniak i Mateusz Kościukiewicz. Zdjęcia do "Discopolo" ruszą już na początku sierpnia.
 • "Discopolo" nową produkcją Alvernia Studios

  "Discopolo" nową produkcją Alvernia Studios

  5 sierpnia w Bydgoszczy rozpoczną się zdjęcia do filmu Macieja Bochniaka "Discopolo", na podstawie scenariusza napisanego przez reżysera wspólnie z Mateuszem Kościukiewiczem.