disco

Artykuły - Disco (6)

 • Satelita jak dyskotekowa kula

  Satelita jak dyskotekowa kula

  Rakieta wystrzelona z Nowej Zelandii na początku tygodnia wyniosła na orbitę niezwykły obiekt - dużą odblaskową "kulę dyskotekową". Będzie ona widoczna z Ziemi gołym okiem przez większość 2018 r.
 • Zawarcie umów dotyczących sieci META SETA GALARETA, META DISCO i FUNKY JIM przez spółkę zależną

  Raport bieżący nr 4/2017Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd Sfinks Polska S.A. (Emitent, Spółka) informuje, iż w dniu 26 stycznia 2017 r. spółka zależna SPV.REST1 Sp. z o.o. ("SPV”), w której Emitent posiada 100% udziałów, zawarła Umowę o współpracy ze spółkami Cafe Contact Sp. z o.o., Inwento Sp. z o.o. oraz Inwento 2 Sp. z o.o.(łącznie jako "Kontrahenci”), które łącznie są właścicielami konceptów gastronomicznych "META SETA GAL
 • Co zagra Mjuzik.tv, czyli nowy RBL.TV? Disco polo?

  Co zagra Mjuzik.tv, czyli nowy RBL.TV? Disco polo?

  Grupa 4fun Media postanowiła zmienić nazwę kanału RBL.TV na Mjuzik.tv. Dlaczego? - Poprzednia nazwa kanału nie odzwierciedlała prawidłowo zmodyfikowanej w międzyczasie zawartości programowej stacji i nie była w odpowiednim stopniu kojarzona z emitowanym kontentem muzycznym, co z kolei nie pozwalało osiągać oczekiwanych udziałów rynkowych - tłumaczy w rozmowie z press.pl powód zmiany nazwy stacji Ewa Czekała, prezes 4fun Media SA. Według zapowiedzi, profil muzyczny kanału ma się jeszcze zmienić. Co więc zagra Mjuzik.tv?
 • Discopolowy kanał premium

  Discopolowy kanał premium

  Nie jesteśmy Niemcami. Kodujemy wszystko na potęgę. Czy kodowanie kanału z muzyką disco polo nie jest jednak pewną przesadą? Moim zdaniem tak, bo Disco Polo Music już na samym wstępie kładzie sobie kłody pod nogi. Pokonać niekodowany na satelicie i dostępny drogą naziemną Polo TV nie będzie łatwo. Najwyraźniej Polsat uznał, że lepiej stworzyć coś w rodzaju discopolowego kanału premium. Premium, bo jak rozumiem oczekuje opłat za oferowanie tego kanału od operatorów kablowych i nc+. Tylko czy nie lepiej na początku dać się poznać widzom?
 • Vox Music TV ruszy 28 kwietnia?

  Vox Music TV ruszy 28 kwietnia?

  - Start Vox Music TV zaplanowano na 28 kwietnia 2014 roku. Taką informację przekazał nam Maciej Domagała, dyrektor ds. dystrybucji kanałów Fokus TV i Vox Music TV - podaje serwis disco-polo.info. Przypomnijmy, iż według wcześniejszych doniesień, stacja miała rozpocząć nadawanie 1 kwietnia br.
 • "Gazeta Wyborcza": Polo TV najpopularniejszym kanałem muzycznym

  "Gazeta Wyborcza": Polo TV najpopularniejszym kanałem muzycznym

  Najbardziej popularnym kanałem muzycznym w Polsce jest nadająca muzykę disco polo stacja Polo TV - informuje "Gazeta Wyborcza".

Filmy - Disco (1)

 • Jak zrobić kulę disco?

  Kule disco wcale nie są nowym wynalazkiem! Ten element wystroju niemal każdej dyskoteki zaczął pojawiać się już pod koniec XIX wieku, zaś największą popularność zaczął zdobywać w nocnych klubach w latach 20. ubiegłego wieku! W sklepach można kupić taką dekorację, która cieszy oko swoim blaskiem, można ją również przygotować samodzielnie w domu! Jedyne, co potrzebujecie, to styropianowa kulka, którą znajdziecie w sklepach z materiałami biurowymi i stare, nieużywane płyty CD! Zrobienie kuli disco jest dziecinnie proste!